Wpis z mikrobloga

Trzep 19k miesięcznie na Patronite

Osiągnij tym samym 190% kwoty celu na rozwój kanału

Uzbieraj z Patronite łącznie 175k

Do dziś nie kup porządnej kamery i mikrofonu, nie zaopatrz się w pianki akustyczne, nagrywaj gównokamerką i mikrofonem z biedry za 20 ziko, żeby Twoje materiały wyglądały, jakby były nagrywane dziesięć lat temu.


Serio, czy ten ziomek ma jakiś, #!$%@?, kredyt we frankach czy te podręczniki są aż tak drogie? Przecież nie ma żadnej poprawy jakości względem tego czasu, kiedy nie brał hajsu z Patronite. Nigdy nie widziałem aż tak zmarnowanego potencjału, aż mi szkoda tych frajerów, którzy mu wpłacają ten hajs.

https://www.youtube.com/watch?v=NVgbNgwWCJY

#polskiyoutube #rpg #papierowerpg #baniakbaniaka
  • 12
  • Odpowiedz
@Imperator_Bazantow: Bo baniak to pożywka dla normictwa które nie widziało już x miesięcy temu że jest #!$%@? mistrzem gry. Trzepie hajs na frajerach i jednocześnie moralizując popełnia największe błędy mistrzowania, cyrk na kółkach. Przestałem nim się interesować długi czas temu
  • Odpowiedz
@koral: Ale w dupie mam jego zmysł i polot. Jak idę do sklepu i kupuję jabłko, to za swoje wydane pieniądze chcę mieć jabłko, a nie gówno walnięte farbą na czerwono i ulepione w kulkę. Serio, nie jestem w stanie zrozumieć tego, co kieruje jego patronami. Do teraz się nie zorientowali, że kolo ich robi w wuja?
  • Odpowiedz
@BolinaBoboli: no faktycznie jak to opisujesz to może tak to wyglądać ;) ale koleś prowadzi też inne sesje - te o których mówisz są jego autorstwa.
Co sądzisz o sesjach z grupą impro czy jakoś tak. Według mnie były nawet ok (do posłuchania bo w rpg na papierze nie grałem nigdy).
  • Odpowiedz
Gracze umierają, palą ppki. Dwóch spaliło, a co robi baniak? Ogłasza że poprzez spalenie ppków tyle wystarczyło by odesłać demony i wziuuum główna walka tej śmiesznej kampanii dla frajerni patronite'owej się skończyła xD


@BolinaBoboli: dzięki za opis tego kwiatka, za dobre xDD
  • Odpowiedz