Wpis z mikrobloga

mam problem z lg k10 #android Brak miejsca na telefonie. Posprawdzałem, pousuwałem co się dało, miejsce powinno być. Ale nie ma. CCleaner też nie pomagał. Aż w końcu ręcznie posprawdzałem co ile miejsca zajmuje iiii... jest to aplikacja systemowa jaką jest galeria zdjęć. Zajmuje obecnie 1.6gb mimo, że wszystkie zdjęcia są karcie sd. Co więcej jeszcze wczoraj było to około 1gb, a dziś, podczas robienia nowych zdjęć na kartę sd, zajmowane miejsce zwiększyło się do tych 1.6 gb. I cały problem w tym, że nie wiem jak to usunąć, zwolnić, no oczyścić. Facebooka nie mam na telefonie, jedynie messenger. Instagrama brak, snapa też. Z aplikacji które trzymają zdjęcia jest tylko ta podstawowa galeria, zdjęcia google i messenger w wersji light. Jakiś pomysł co robić poza przywracaniem ustawień fabrycznych?
  • 10
@Matpiotr: Ale ja nie chce r0obić ferrari, ja chcę tylko zwolnić miejsce które zajmowane jest bez sensu, przeczytaj jeszcze raz o co pytałem i jak znasz odpowiedź to pomóż, a jak masz dalej dawać takie rady to serio, leć na elektrodę, tam takie dzbany mają poklask