Wpis z mikrobloga

Hej, nie wiem czy czasem nie jest to jakoś powszechnie znane, ale właśnie przed chwilą to odkryłem i nadal jestem w szoku - aż muszę się podzielić.

Na pewno kojarzycie redaktora Michała Mańkę z tvgry.pl / gryonline.pl - bohatera min. innymi słynnej i budzącej podziw metamorfozy.

A pamiętacie jak zaśpiewał piosenkę Priscilli na początku materiału o 3 Wiedźmin 3?

No to wyobraźcie sobie, że Michał nie ogranicza się jedynie do hobbystycznego zagrania kawałka w materiałach video redakcji. Przeglądając fejsa nagle rzuciły mi się zdjęcia ostatniego koncertu w klubie muzycznym z mojego rodzinnego miasta - patrzę w niedowierzaniu - a na nich "(eks)gruby z tvgry" z gitarą! Otóż okazuje się że Michał jest członkiem Triady Poetica, zespołu wykonującego twórczość Kaczmarskiego! ()

TRIADA POETICA

No i to tyle co chciałem na ten temat napisać :)
Naprawdę szacun Panie Michale!

#tvgry #gryonline #ciekawostki #kaczmarski #gry
crazysatan999 - Hej, nie wiem czy czasem nie jest to jakoś powszechnie znane, ale wła...

źródło: comment_8nHhQzA3617HQbql31eg7DX3Xb85RhPe.jpg

Pobierz
  • 25
Polecam wszystkim " Kwartet pro forma" lub duet dwóch z kwartetu czyli Młodsi panowie dwaj". Głos wokalisty łudząco podobny do Kaczmarskiego lub Gintrowskiego. W zależności który utwór grany.