Wpis z mikrobloga

grywa ktoś z mirków w mortal kombat x na PC? na poziomie początkująco-#!$%@?? :D Dobieranie przeciwników online w tej grze trochę ssie, bo mam zaledwie pare h gry na liczniku a dostaje typów co mnie podrzucają kombosami w powietrzu przez pół walki:/ #mortalkombat #gry
  • 19
  • Odpowiedz
@TwoWolves: Ja mam w bibliotece, ale od roku nie odpalana. Nie wiem czy do niej wrócę, głównie przez brak czasu, chcesz to możesz mnie profilaktycznie dodać, ale nie chce się chwilowo umawiać na sparing ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@TwoWolves: Najlepiej skup się na jednej postaci. Osobiście mam raczej znikomy talent do bijatyk, ale ogarnąłem jedną na dość wysokim poziomie i na multi więcej wygrywam niż przegrywam.
  • Odpowiedz
@MrPawlo112: W 9 był tryb 2v2 i grało się całkiem zabawnie. Nie był on jednak zbalansowany i można było robić combosy, które zabierały prawie cały pasek. W 10 zrezygnowali z tego.

Poza tym 9 miała okropny netcode i gra przez internet była mocno zlagowana.
  • Odpowiedz
@TwoWolves: Były bardziej rozebrane, chociaż te niezamaskowane wyglądały średnio przez swoje krzywe ryje. Niestety twórcy mają problemy z tworzeniem ładnych twarzy i nawet w 11 póki co wydaje się to problemem.

Osobiście dużo bardziej wolę roster z 9, same klasyczne i lubiane przeze mnie postacie. W X dali jakiś zasrańców pokroju dzieci bohaterów i kompletnie mi się nie spodobali.

@MrPawlo112: Teraz już tak dużo nie gram. Aktywnie grałem kilka lat
  • Odpowiedz
@TwoWolves: W Injustice 2 akurat to poprawili przed premierą bo wcześniej na trailerach też wyglądały jak mutanty. Dlatego jest całkiem spora szansa, że w 11 też wiele postaci zaliczy jeszcze lifting przed premierą.
  • Odpowiedz