Wpis z mikrobloga

@awsedr: węgiel - niewykonalny, minimalna pensja- nie.
11 - każdy tak mówi, potem nikt nie robi, populistyczne gadanie.
ogólnie coś tam coś tam, nic poważnego, nic ciekawego ale ewentualnie zagłosowałbym.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@awsedr:
1. Na plus
2. No tak średnio, podoba mi sie tak jak jest
3. Zwiazki, nie małżeństwa
4. Ciekawi mnie forma takich zajec, i troche boli obowiazek. Ale kwestia do doprezyzowania
5. A rzecznik praw roslin? Idiotyzm
6. Stanowcze nie. Szczegolnie jesli chodzi o minimalna. VAT, powiedzmy. Do rewizji.
7. 500+ tylko w formie zwrotu i na kazde dziecko.
8. Taaaaaaaa
9. Pomysl dobry, tylko za co?
10. XD
11.
  • Odpowiedz
  • 1
@awsedr
1. Spoko,
2. Agno
3. Jakąś instytucja osoby najbliższej spoko, ale nie ulgi podatkowe i inne takie
4. Bez większego znaczenia
5. Według mnie słaby pomysł, taki trochę ekoterroryzm pewnie z tego wyjdzie, ewentualnie wyjdzie dobrze i okaże się że dodatkowy urząd który robi praktycznie to samo co już istniejące, kosztuje i w sumie wystarczyło ministrowi trochę pozmieniać
6. Wrzucamy do budżetu mniej, wyciągnijmy więcej, co może się nie udać (
  • Odpowiedz
@awsedr: 1 dobre 2 szkodliwe 3 szkodliwe 4 szkodliwe 5 zbędne 6 nierealne 7 szkodliwe 8 szkodliwe 9 o ile wiem to samorządy decydują 10 nierealne, ale chciałbym 12 xD uważaj bo uwierzę 13 jak udowodni, że to przyniesie oszczędności
  • Odpowiedz
@awsedr: prawda jest taka, że już na pierwszym punkcie się wyłoży, bo teraz księża będą głosić z ambon, że taki jeden który delikatnie mówiąc nie szanuje rodzinnych wartości- chce zniszczyć kościół w Polsce. Starsi ludzie jeszcze bardziej zmobilizują się na wybory, a zagłosują wiadomo na kogo, więc całej opozycji wyjdzie to bokiem. []
  • Odpowiedz