Wpis z mikrobloga

#gitara #komputery #audio #produkcjamuzyki #tworzeniemuzyki #muzyka

Czy możecie polecić coś podobnego do tego? ,pic rel

Szukam urządzenia audio, które spełniłoby kilka warunków: musi posiadać prosty looper, być przenośnym (poręczne, z zasilaniem bateryjnym) i móc działać jako interfejs audio. Znalazłem ZOOM G3X, spełnia wymagania, do tego jest to multiefekt, pedał się przyda jednak może coś mi umknęło jak przeszukiwałem fora i poradniki. Limit to 700-800 zł, może nawet 1k jeżeli spełni funkcję interfejsu, a i looper będzie bardziej rozbudowany.
źródło: comment_XGgRUj8vgtvD745McfNd5LDeP9DWkW1M.jpg
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@patatier: Zaczynałem poszukiwania od looperów ale szybko zobaczyłem, że dopiero sprzęt z średnio-wysokiej półki spełni warunki ale nie zamierzam wydawać 1,8k na jakiegoś BOSSa loopstation.

Tego ZOOMa w sklepie już nie kupisz, jedynie rynek wtórny. W sklepach dostępny jest jedynie odświeżony model G3Xn ale zrezygnowali z funkcji interfejsu audio i zmienili coś przy loopie przez co stał się on mniej praktyczny. Czyżby producent zrozumiał że ładowanie do tak taniego urządzenia tyłu
@SzaraMorda: najtrudniej to chyba z tym zasilaniem bateryjnym. Cyfrowe efekty są dużo bardziej prądożerne niż analogowe, nawet wśród samych looperów zasilanie z baterii starcza na kilka h max, a i to tylko w tych prostszych. Bardziej złożone często w ogóle nie mają takiej opcji. Jakbyś zaakceptował zasilacz, to Mooer GE200 podobno jest fajny.