Wpis z mikrobloga

@wrona12: 12 razy zamawiane.
Jem sam, w akademiku, zamówie pizze 45cm mam na 2 dni.
Kebsy zamówie z kolegą, to mam tez na 2 dni, a trzeciego on bierze.

Wiadomo coś tam się ugotuje, i wyjdzie jeszcze taniej, ale:
- wygodniej jest zamówić sobie
- z promocją cenowo wychodzi podobnie
@pierwszylepszywolnylogin: Do 14 dni, generalnie do 1 tygodnia kasa na koncie
@olndr: tak ma być, to strona ktora restauracjom pomaga załozyc strone na jednorazową opłatą, udostepnia technologie, layout strony, metody płatnosci itp
@poprawnie-niepoprawny: Promocje organizuje PayU, rejestrujesz kartę na Masterpass (VISA też działa), płacisz zamówienie (razem z kosztami dostawy) powyżej 30zł i PayU zwraca ci kase. Na wyciągu i tak mam Skubacz napisane, ale w regulaminie jest payu z
Musisz zamówić na kwotę powyżej 30zł i metodę płatności mieć Masterpass.
Jak kojarzzysz VISA Checkout, to Mastercard ma to samo. Rejestrować mozna też karty VISA na Masterpass.
Zamawiasz przy uzyciu Masterpass i do 14 dni (z tego miesiaca do około tygodnia mialem 20zł na koncie)
@uzbek23: No dziwne te promocje strasznie. Według mnie robią te gigantyczne promocje żeby mieć dużo transakcji i prać jakoś kasę. Innego sensu tego typu rozdawanie kasy nie ma ;|
@piter909 nie.
Duzo ludzi w to wchodzi. I potem ludzie podczas.spotkani z innymi gadaja o tej platformie = reklama. Co Ci z portalu ktory jest zajebisty ktory nie ma ludzi ? A reklamy w tv drogie a musisz przelamac mur ze ludzie znaja tylko pyszne pl i pizzaportal
@Terki: Żeby coś wypromować to robi się jednorazową promocję, a nie sponsoring 66% ceny co każde zamówienie bo to jest całkowicie stratne. Na bank 90% osób nie będą używać tej płatności po promocji, a będą płacić przez blik/natychmatowy przelew bankowy. Kolejna rzecz, masterpassem możesz płacić w mega ograniczonej ilości sklepów. Co innego, gdyby dało się tym płacić praktycznie wszędzie tak jak blikiem.. Wtedy takie forsowanie ludzi do metody płatności miałoby jakiś
@uzbek23: Dzięki bardzo za sposób na tanią szamę. Ale wrzucając to tutaj, sam sobie strzeliłeś w kolano. Zaraz wszyscy się na to rzucą i okazja się zakończy :v Z tego co jest napisane to Organizator przewiduje 15000 "nagród" w postaci 20zł.