Wpis z mikrobloga

#!$%@? na polskim Youtube sięgnęło dna i tak się zastanawiam czy to wina dopalaczy czy czegoś innego co się pojawiło. Normalnie nie ogarniam co jeden to głupszy i wszystko z tendencją spadkową. Tego już normalnie nie można traktować jako sztukę nowoczesną mam wrażenie że wszystkie szpitale psychiatryczne zamknęli w Polsce a pacjenci dostali wyprawkę w postaci laptopa
#danielmagical
  • 5
@Waldemarrr: Przerażające jest to wszystko mając na uwadze przyszłość naszego społeczeństwa strach pomyśleć jak będzie wyglądała nasza rzeczywistość jak ta armia młodych ludzi z wypranymi mózgami wejdzie w dorosłe życie. Chyba muszę odpocząć od tej toksyny bo widzę sam po sobie jak zmienia się moje postrzeganie ludzi
@Zjelonka: zauważ że dużo młodych #!$%@? się w opiaty (m.in kodeina)... Za moich czasów było zioło i piksy, nic się ludziom złego nie działo. A teraz jak widzę myślenie tych gnojów to aż mnie gotuje.
W wieku 30 lat będą szczać w nocnik w szpitalu. A kto będzie robił na nasze emerytury to nie wiem, bananowe dzieci, rodzice niby chcą dobrze ale to nie tak działa.
@Waldemarrr: Ogólnie mam wrażenie że wszyscy się już pogubili co jest dobre a co złe i często tolerują skrajne zachowania nie mając na uwadze że młodzi których psychika się dopiero kształtuje szukają wzorców i to co jest ogólnie akceptowane przyjmują za coś normalnego. Najgorsze jest to że rodzice nie biorą odpowiedzialności za to co dzieje się w necie i gówniarze robią sobie patole otwarcie bo czują się bezkarni. Mam nadzieje że