Wpis z mikrobloga

Oto kary za szóstą oraz siódmą rundę Retro WEK by Motorsport Capsule:

R6 @ Sebring
PRO:
Michalec486 - 1pk
Amadi90PL - 1pk
Tomek Matuszkiewicz - 1pk
SZOLTYS - 1pk
Haku - 1pk
Piast - 2pk
Robertus - 2pk

SEMI:
GTLFALO - 5pk
KrzysiekGT - 2pk
Dariusz - 1pk + DQ (IGNORED PENALTY)

R7 @ Hockenheimring:
PRO:
TheSznikers - DQ (brak pitstopu)
Syruch - 4pk
SZOLTYS - 3pk
Johny - 2pk
Prorok1394 - 2pk
Kimiz - 1pk
Piast - 2pk
----------------------
PK Łącznie:


--------------------------------------------------------------------
Mało komu się chciało zgłaszać, więc mamy nadzieje, że mało komu się będzie chciało odwoływać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeśli bierzecie wszystko na klatę to jutro w godzinach popołudniowych dodamy obszerny wpis kończący oficjalnie sezon Retro WEK

arkusz szczegółowy - KLIK
--------------------------------------------------------------------
#acleague
ACLeague - Oto kary za szóstą oraz siódmą rundę Retro WEK by Motorsport Capsule:

R...

źródło: comment_wFULePnOifCp4wAOglJNxjgoeUpUtD6d.jpg

Pobierz
  • 6
aha xd fajnie że to była tylko i wyłącznie moja wina według sędziów że zdeżyłem sie z luką który zamiast wyjechać szeroko zcinał w moją strone przez co doszło do kontaktu xdddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd
@prorok1394: Czemu nigdy nie piszecie odwołania, tylko wyśmiewacie całą sytuację? Zamiast opisać jak to wyglądało z Twojej strony to próbujesz wyśmiać to, że dostałeś karę. Nikt takiego zgłoszenia nie będzie brał pod uwagę przy ponownym rozpatrywaniu.
Powinny być rozpatrywane sytuacje tylko te które są zgłaszane, bo takto wynikają niesprawiedliwości. Ja zostałem skasowany przez gracza na SPA, ale mnie przeprosił na discordzie wiec nie zgłaszałem, a sędziowie jakoś nic nie rozpatrywali potajemnie. A tutaj luka nic nie zgłaszał a jakoś magicznie sędziowie się doczepili i wlepili kare :D
Anonimowe zgłoszenia są 2/10. Nic nie wiadomo do czasu rozpatrzenia, który czasami trwa ponad 2 tygodnie i weź później wracaj do tej powtórki żeby się odwoływać jak normalnie od razu można było takiemu wyjaśnić sprawę.