Wpis z mikrobloga

@Bratkello: i pewnie po tym poście są jeszcze ludzie którzy myślą, że to nie jest profil prowadzony przez ratusz XD zupełnie jak w warszawie "rozmówki z hanną" wynajęte przez ratusz co ludzie myśleli że "hihihi satyra na HGW"
@utopjec: Profil udający niezależną, oddolną inicjatywe na biężąco pokazujący kroki jakie podejmuje miasto w ramach miękkiej reklamy/propagandy? Wiesz ile ratusz rocznie kosztuje utrzymanie profesjonalnego profilu w social media? gdzie ja napisałem że wymiana pieców jest ZŁA?
@sublingual: Śledzę ten profil dłuższy czas i raczej bez przerwy krytykuje on działania miasta na rzecz walki ze smogiem. To z innego posta

"Magistrat, jako właściciel mieszkań komunalnych, w których jest kilkanaście tysięcy starych pieców, jest jednym z głównych (a może głównym?) trucicieli w mieście. Niestety, plany remontów kamienic pozostają wstydliwie skromne mimo kolejnych obietnic politycznych."

Wg mnie stronę prowadzi (a może bardziej prowadzą) aktywiści powiązani z Dolnośląskim Alarmem Smogowyn, Zielonym