Wpis z mikrobloga

@GrubyKacper: w sumie powiem że zamknąłem się w pracy bardzo, pracuje na okrągło bo często tam czuje się potrzebny ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak mam więcej niż 3 dni wolnego to p-------a dostaje jak nie mam nic do zrobienia (°°
  • Odpowiedz
@Guinness94: u mnie sprawa jest taka, że pracuję zdalnie i też na uniwersytet wszystko w domu przygotowuję. Ta samotność w domu tylko mnie dobija. (,) A kiedy mam weekend wolny, to większość znajomych pracuje.
  • Odpowiedz
@GrubyKacper: ehhh właśnie ta bezczynności dobija najbardziej, puki masz jakieś produktywne zajęcie to nie myślisz, tylko działasz, jak nic nie robisz to zaczynasz myśleć, jak już zaczniesz to ehh szkoda gadac
  • Odpowiedz
@Guinness94: Właśnie dzisiaj mam taką noc... Weekend, nie pracuję, nie mam planów na urodziny i tylko popijam piwka, wypalam papieros za papierosem słuchając starych kawałków. Nie usnę teraz, a w dzień będę jak trup i tylko jeszcze gorzej się czuć... wyjdę może na zakupy, a wieczorem znowu dołek i pewnie tym razem wódeczka ze śmiesznym papieroskiem. W głowie tysiące scenariuszy jak mogłem zachować się w tamtym momencie ( ͡°
  • Odpowiedz
@rezystor: Ona wróciła do Polski, ja pracuję i studiuję za granicą. A kiedy jestem w swoim mieście to cieszę się, że jej nie widuję, a tym bardziej jej nowego partnera. Chociaż w-----a, że po miesiącu od powrotu już mnie zastąpiła.
@Guinness94: Mam takie wrażenie, że po tylu miesiącach od rozstania da jej to większą satysfakcję, że ciągle to przeżywam. Za dużo o niej myślę czasami, boję się, że
  • Odpowiedz