Wpis z mikrobloga

#podrywajzwykopem #wychodzimyzprzegrywu
Mózg mi rapuje jak mi się życie pozmieniało przez ostatnie 12 miesięcy. Jeszcze rok temu #!$%@? było we mnie tak silne, że bałem się spytać człowieka na ulicy o godzinę xD Teraz właśnie wracam tramwajem do domu, bo odprowadzałem loszkę na pociąg, po kilku godzinach kardio w moim łóżku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co za loszkę? A no poznałem ją zaledwie wczoraj, randomowo w galerii, pytając "gdzie idzie".
Po co to piszę? Żeby się pochwalić? Może. Żeby dać wam inspiracje do zmian? Bardziej. Wychodźcie z piwnic wykopki, rozwijajcie się, podejmujcie inicjatywę, ryzykujcie. Samo się nic nie stanie, bez waszego działania i bez znaczenia czy szukacie związków, przygód, czy chcecie rozwijać finanse. Podstawą jest działanie, elo
  • 10
@Moroder: no z każdym się nie puszcza bo by jej cipka odpadła. Poza tym skoro spotykam tyle łatwych lasek, to czemu wykopki płaczą, że im nie dali seksu. Niech idą robić żniwa( ͡° ͜ʖ ͡°)
Prawda jest taka, że każda laska jest łatwa, jak się jej spodobasz i nie mam tu na myśli stricte wyglądu. Większość facetów nie wie jak się zabrać za poznawanie kobiet. Często wyciągam