Wpis z mikrobloga

Wybieracie się na Ukrainę albo do Tarnobrzegu? Uważajcie na swoje tablice! Opisujemy przekręt bardzo podobny do tego z kłódką na klamce, ale jednak boleśniejszy w skutkach... https://www.wykop.pl/link/4778787/jedziesz-do-ukrainy-albo-tarnobrzegu-uwazaj-na-swoje-tablice/ Pamiętajcie, że nie zawsze musicie płacić okup!

#ukraina #bezpieczenstwo #samochody #motoryzacja #niebezpiecznik #security #policja
źródło: comment_gTsXI7a58KBHxYzePJfc5pa85H0B3U7I.jpg
  • 7
@Dzieciok: Kradzież zgłosiłem na komendzie we Lwowie i domagałem się dokumentu poświadczającego że zostałem okradziony, dzięki temu ukraińska policja i pogranicznicy po ukraińskiej stronie nie robili problemu jak przekraczałem granicę. Po polskiej stronie pogranicznicy nie chcieli mnie wpuścić z tym papierkiem na drogę, przekierowali mnie na parking i kazali czekać na Policję. Pan Policjant okazał się przyjemnym człowiekiem, nakazał wypisanie numerów tablic na kartonie, przymocowanie w widocznym miejscu i wypisał pouczenie,
@t1dzej: Ja zawsze we Lwowie zostawiałem na strzeżonym parkingu auto. Parkingowy opowiadał właśnie historie jak to kradną tablice rejestracyjne... Uznałem, że to miejska legenda na potrzeby właścicieli parkingów. Okazuje się, że nie.
Kiedy ci się to przydarzyło?
Ponad rok temu. To była ostatnia noc we Lwowie, wróciliśmy późno z wycieczki i przez to musiałem zmienić miejsce parkowania. Zaparkowałem bliżej ruchliwej ulicy w pobliżu hotelu i przez to auto z polskimi tablicami było bardziej widoczne.