Wpis z mikrobloga

Będę rozważał zmiane operatora, chyba najlepszą opcją wydaje się #plush będzie to dobre czy coś innego? Interesuje mnie ich opcja 25zl/mies abo na dwa lata, ma to jakieś minusy, haczyki? Obecnie jestem w #play
  • 7
  • Odpowiedz
@Djapko: Po co chcesz się wiązać na dwa lata skoro nawet w Plushu jest umowa na czas niekreślony? Poza tym lepszą ofertą ma Premium Mobile, działa na zasięgu Plusa i ma tego samego właściciela co Plus.
  • Odpowiedz
  • 0
@MichaelT128 Widziałem, ale na abo jest trzy mies za 0 i jeśli dobrze pamiętam nieco większy pakiet internetowy. A premium lepsze ponieważ? Tam widziałem jest opłata aktywacyjna 29zł, zatem wychodzi na to samo, chyba że coś jeszcze? Czy jest abo, to wiele nie zmienia skoro oferta zdaje sie atrakcyjna...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Djapko: Orange na kartę (przenoszenie numeru do Orange na kartę). W cenie 25 zeta na m-c masz rozmowy i smsy darmowe, dodatkowo dostajesz pakiet 25GB na miesiąc + co miesiąc o 1GB więcej (w drugim miesiącu 26gb, w trzecim 27 itd). Zasięg też dobry

"Gratulacje! Usluga Rozmowy i SMSy bez limitu do wszystkich + pakiet GB zostala automatycznie odnowiona za 25zl i jest wazna do 0X.02.2019. Do wykorzystania masz 56.77 GB.
  • Odpowiedz
@Djapko: Witaj. W ofercie Pluszaka na 24 miesiące za 25 zł otrzymujesz 15 GB Internetu + 10 GB na serwis YouTube wraz z darmowym transferem Social Media. Rozmowy, SMS-y i MMS-y są nielimitowane. Dodatkowo przenosząc numer, otrzymasz rabat 100% na abonament przez 3 miesiące. Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz do mnie na priv.
  • Odpowiedz