Wpis z mikrobloga

Plemiona się skończyły, już nikt prawie tam nie gra. Administratorzy robią co chcą i banują niewinnych graczy. Ja też rok temu dostałem bana za multikonto, bo mój brat stworzył konto na tym samym świecie, mimo, że było udostępnione wspólne łącze z moim bratem. Radziłbym każdemu unikać gier od innogames, a w szczególności plemiona.pl
#plemiona
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hexon06: Daj, jak było zgłoszone wspólne łączę to nie ma szans na bana może że graliście na kilku różnych ip np. z telefonu i się p------o administracji ale nigdy nie miałem z nią żadnego problemu :x
  • Odpowiedz
@hexon06: I co się dziwisz? zamiast od razu napisać o jakie konta chodzi i wyjaśnić sytuacje to grozisz napisaniem do "siedziby w Niemczech" jak byś sam wierzył w to że ich to będzie cokolwiek obchodziło, choć skoro czujesz się oszukany to próbuj.
  • Odpowiedz
@vornikor: Nie dość, że banują za coś takiego to na odpowiedź z administracji musisz czekać kilka dni. Na same odpowiedzi poczekasz sobie kilka dni i już możesz sobie darować dalszą grę, bo po kilku dniach jak Ciebie odblokują to już leci na Ciebie kareta i masz po wiosce.
  • Odpowiedz
@hexon06: Jak masz więcej pokrzywdzonych to spróbuj napisać o tej sprawie na forum i na fejsie plemion, zbierz jak najwięcej osób a potem można to wykorzystać i serio zgłosić gdzieś dalej ale ja na prawdę pierwszy raz słyszę o takich sytuacjach a grałem na dobrych 30 światach.
  • Odpowiedz
@hexon06: można temat pociągnąć. w skrócie - "carrier grade nat" - chodzi o to że jest mega router który podpina wielu klientów pod jedno ip (bo się skończyły) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
czyli w sumie wiele osób które się nie zna może de-facto grać z jednego ip bo mają internet mobilny i tak się ułożyło
  • Odpowiedz
@SiemkaKtoPeeL: Taki jest plan, ale wątpię czy cokolwiek to da, bo gadałem już z osobami co tak robiły, to siedziba firmy w Niemczech olała graczy i powiedzieli, że były widocznie przyczyny do zbanowania tych graczy i wierzą swoim administratorom. Najlepszy sposób to po prostu przestać grać w tą grę, bo ja nie lubię grać w gry, w których admini są faworyzowani.
  • Odpowiedz