Wpis z mikrobloga

Od paru miesięcy mam drona typowa zabawka z aliexpress w sumie latanie dosyć mocno mi się spodobało i przyszedł czas na coś poważniejszego. Chciałbym się zmieścić w ok. 1,5k pln. W oko wpadły mi w sumie dwa modele a mianowicie używany dji spark lub Xiaomi FIMI a3. Ktoś ma? Poleca? Może coś innego?
#drony #dron #dji #xiaomi #kiciochpyta #spark #fimi
  • 4
@MrNomad Ja polecam Fimi A3. Za ułamek ceny sparka masz drona z gimbalem, GPS i kamera FHD. Żadnych bolączek "wieku dziecięcego" nie zauważyłem. Lata genialnie, a w połączeniu z gimbalem i niezłą kamerką po prostu wymiata. Ekran w kontrolerze super się sprawdza, włączasz drona, kontroler i lecisz - bez parowania itp, podgląd jest w 5.8Ghz, więc nie można tego porównywać do zasięgu wifi w innych dronach, który jest wręcz śmieszny. Prowadzi się
@piotrgmt jakość zdjęć i filmów z FIMI mocno mnie zawiodła, możesz podesłać jakieś swoje? Na filmach przy obracaniu było widać dosyć mocne kratkowanie czy jak to nazwać i przy teście na youtube FIMI vs spark wypadło dosyć słabo. Początkowo byłem nastawiony bardziej na FIMI jednak teraz sam nie wiem