Wpis z mikrobloga

  • 1
@stopaotestuje hybrydę rozumiem z mniejszym silnikiem, zwykła wersja z 4 cylindrami to śmiech. Jeszcze naklejają D5 lub T6, chciałbym kupić jedno z nich, zrobić swap na prawdziwe D5/T6 i na klapę "true D5/T6 inside" bo poza silnikami to świetne auta. Najlepsze jest D6 xD, gdzie jedyne prawdziwe to te w 200. Byłem na premierze S/V90, oh, ah i w ogóle, do momentu aż usłyszałem tego diesela spod maski.
  • Odpowiedz
Marudzicie. Mam XC60 T6 Polestar. Dźwięk silnika jest ok. Bez podniety, ale ok. Jak na wagę auta, zbieranie się jest imponujące.
  • Odpowiedz
@stopaotestuje: Ja jak szukalem to jezdzilem i tiguanem i xc60. Roznicy nie ma. Wyposazenie i wykonanie bardzo podobne. Wszystkie samochody za 150-200k sa tak naprawde bardzo do siebie podobne. Jak wkladasz tam dobry silnik + automat to zaczyna brakowac pieniedzy na dodatki. Jeden idzie w praktycznosc drugi w designe jeszcze inny w wiekszy silnik. Ale wszystkie sa na tym samym poziomie.
  • Odpowiedz
@stopaotestuje: To dwa rozne samochody. Jak juz chcesz na to patrzec to patrz na s60 vs passat, albo s90 vs arteon.

No i nie prownuj budzetowego samochodu do zwyklego. Masz skode superb za 100k vs s90 za 200k. To jest 2 razy drozej. Patrz na podobne ceny to bedziesz mial podobne samochody.
  • Odpowiedz
  • 0
@FortunaHej no i wlasnie dlaczego mam porownywac bieda wersjie volvo za 150 k z doposazona skoda za 150 k ? Sama cena powoduje ze volvo jest pozycjonowane jako premium. Czy warte dopłaty to już inna para kaloszy. Moim zdaniem tak, ale tylko dla kogos kogo na to stać
  • Odpowiedz
volvo za 150 k z doposazona skoda za 150 k


@stopaotestuje: Nie, masz porownywac volvo vs vw. Wtedy ceny sa podobne. Nie wiem czemu uczepiles sie tej skody i komplenie nie chcesz przyjac do wiadomosci ze vw to jest klasa volvo i ani jedno ani drugie nie jest klasa premium anie pod wzgedem wyposanieni, wykonania ani ceny.

Sama cena powoduje ze volvo jest pozycjonowane jako premium.


@stopaotestuje: To
  • Odpowiedz
  • 0
@FortunaHej szanuje zdanie, po to w sumie napisałem ten art. Dla mnie różnica między passatem a v60 w materiałach jest spora i to na korzyść Volvo ;) i zdania swojego nie zmienię. Dla mnie nowe volvo jest premium
  • Odpowiedz
  • 1
@FortunaHej argumentów podałem w tekście 7, zapraszam do zajrzenia...

Ty masz tylko o silnikach i cenach (notabene z cena się nie zgodzę, bo vw ze swoimi wycenami nie jest tyle wart)

1. Materiały na plus dla volvo, a nie jakieś plastiki w vw.
2. Elegancki Design ale to kwestia
  • Odpowiedz