Wpis z mikrobloga

@ZmianaZycia: Comiesięczny przelew to jedno. Ale zastanówcie się co za tym się kryje. Ludzie 40l+ z którymi pracuje poświęcali się po 14h+ dziennie. Teraz się to zmienia, ale dalej to jest. Fakt, faktem teraz 10k+ a czasami i 20k+.

5k na miesiąc za 8h i po pracy 0 myślenia o pracy, a urlop to urlop, to chyba jakiś mały promil ludzi. A jak kto tak ma, to zazdro. Czas jest bezcenny.
  • Odpowiedz
@ZmianaZycia: @darosoldier: @booolooo: ja właśnie też dobilem do 3k netto, w mojej okolicy to jest naprawdę zajebista wypłata, większość ludzi Zarabia najniższa krajową, trochę ludzi pomiędzy 2-2.5k, ja teraz przebilem 3k i dla mnie to w hooy kasy. Totaj gdzie mieszkam nie da się praktycznie przebić 5k, chyba że się przeprowadzić.
  • Odpowiedz
@SzukamNlcku: na etacie, bez nadgodzin 3k to już ok. Chwali się tu mały procent ludzi co ma 5k+.

Imo 5k w wieku 30 bez oszczędności typu mieszkanie, czy wkład własny od rodziców to nadal mało.
  • Odpowiedz
@noelus: Druga sprawa. Dzieci czy nie.

Mi aktunie przy wycięciu życia pon-pt nie wyobrażam sobie miesiąca bez wyjazdu 1-2 dniowego w góry 2x w miesiącu.

Praca po 10-12h dziennie. Nie osiągam tej kwoty... Smutne, ale cóż. I tak się wybiłem klasę wyżej ;)
  • Odpowiedz
  • 7
Mnie to zawsze zastanawia czy mirkuje z nami jakiś anonimowy gość który mógłby kupić wykop razem z nami wszystkimi ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz