Wpis z mikrobloga

@JakTamCoTam: Już ubiłem niemal wszystko co na moim poziomie jest to pobicia a misji to może z 5-6 zostało takich które mogę teraz dokończyć więc jakoś średnio mi się widzi ten 12 poziom ale no zobaczy się co to będzie :D
  • Odpowiedz
Mnie się też nie chciało ale mi pisali że do Jangerdaru to na 12-13 poziomie się powinno iść a ja mam 9 dopiero to robię wszystkie misje a i tak nie wbije pewnie tego 12 poziomu xd


@SiemkaKtoPeeL: w życiu nie patrzyłem na poziomy czy mogę w daną lokalizację iść czy nie, po prostu podchodziłem sprawdzałem czy udaje się ubić bestię i tyle, ja nie to wykonywałem inne misje. Oczywiście obowiązkowo
  • Odpowiedz
@SiemkaKtoPeeL: Prawdziwi eksperci gothica idą na 1 lvlu do lasu i zabijają każde żywe stworzenie, tłuką wargi po 1h każdego, a jak już mają 40 lvl to wtedy dopiero rozpoczynają 2 rozdział. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja tam prawie zawsze idę w kradzież kieszonkową + trochę zręczności z PN + reszta z mikstur i bonusów, dzięki czemu mogę okraść większość kontynentu. Dzięki takiemu podejściu można skończyć gothica
  • Odpowiedz
No może dlatego że wcześniej próbowałem grać magiem a tym to nic się nie dało ubić a mnie wszystko zmiotło z ziemi na dwa hity, dlatego pisali o tym poziomie :P


@SiemkaKtoPeeL: grałem raz magiem i faktycznie na początku było ciężej bo wolałem oszczędzać statystyki i nie dawać w siłę/zręczność, dawałem tylko troszeczkę. Potem było coraz łatwiej a pod koniec super - moja jedyna rada kombinuj sam, jak najmniej pytaj w
  • Odpowiedz
@jezus_cameltoe: Szczerze mówiąc to chcę przejść tą grę i może jeszcze raz spróbuje się pomęczyć z pierwszą częścią i mieć spokój z tymi gothicami i zabrać się za inne gry których nie ukończyłem a idą już w zapomnienie :)
  • Odpowiedz
@SiemkaKtoPeeL: ja się z tymi grami nigdy nie męczyłem, granie w nie było samą przyjemnością. Najpierw w granicach rozsądku przechodziłem wszystko wzdłuż i wszerz a potem dopiero na necie dowiadywałem się ciekawostek, które przegapiłem.

Kolejna gra po Gothic 3 jaką polecam to Risen, niemal łeb w łeb sklonowane, fajnie się gra, nawet są akcenty z Gothic ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jezus_cameltoe - @SiemkaKtoPeeL: ja się z tymi grami nigdy nie męczyłem, granie w nie...

źródło: comment_zcYmvOmoYAu7pyLJsNCYwUomY5ceH7et.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz