Wpis z mikrobloga

#przegryw

Siema przegrywy nazywam się Silvio mam 82 lata i 165 cm wzrostu.

Nie przeszkodziło mi to jednak mieć 2 dzieci w pierwszą żoną i 3 dzieci z drugą żoną o 20 lat młodszą ode mnie. Obecnie mam 49 lat młodszą partnerkę. Było trochę afer i trochę przypału w polityce, dużo kochanek etc. ale Włosi nadal mnie kochają bo żyję takim życiem o którym marzy każdy Włoch, elo. ;)

Pamiętajcie dopóki masz hajs i pozycję nie utoniesz. :)
źródło: comment_w6KaQo4vRtKQXvYmdRRDBXjD2wptwNUw.jpg
  • 7
@Crocke82: jak masz hajs to masz też lifestyle i nie masz wtedy tylko karyny, zresztą on ma znajomośći, pozycję etc. więc nie ma tylko hajs ale hajs mu te inne rzeczy umożliwił, nie masz karyny tylko laskę po studiach, zresztą nie jest tak że masz karyny tylko
@Crocke82: >MIŁOŚĆ xD Laska kocha Cię zawsze za coś, zawsze miłość kobiet jest warunkowa (uroda, hajs, pozycja - zawsze jej miłość to kombinacja tych twoich współczynników - więc jeśli masz hajs wywalony na wysoką pozycję możesz mieć inne niżej, tak samo jak jesteś supermodelem nie musisz zarabiać milionów żeby znaleść laskę ale nie możesz być też żebrakiem). Poza tym są też kobiety sapioseksualne które kręci intelekt, nie tylko morda. Tak jak