Wpis z mikrobloga

Mirki
Gdzie w #krakow można zrobić test Coopera?
Ewentualnie jak taki zrobić w domowych warunkach?
Podejmuje trzecią próbę w życiu #bieganie i ostatnio kupiłem mądrą książkę w której
jest napisane że warto taki co jakiś czas robić żeby widzieć postępy albo i nie.
  • 14
Ewentualnie jak taki zrobić w domowych warunkach?


@Sl_w_k_1: 12min biegania miedzy kuchnia a pokojem, jak to sobie wyobrazasz?
Idz na jakas ogolnie dostepna bieznie i cisnij liczac okrazenia, albo na jakas bieznie na silownie i tam dymaj.
Tylko nie wiem czy jest sens pchac sie w test jak dopiero zaczynasz biegac, bo moze sie okazac ze 10min ciagiem nie przebiegniesz ¯\_(ツ)_/¯
@Sl_w_k_1: Dwa razy w roku AWF kraków organizuje test dla wszystkich na stadionie lekkoatletycznym. Najbliższy jakoś na wiosnę będzie. Poza tym, możesz to zrobić sam. Wystarczy mieć jakąś apkę z gps czy zegarek i pobiec te 12minut w miarę prostą trasę. Oczywiście na stadionie masz to bardziej dokładne i jest większa motywacja ;)
@Sl_w_k_1: Dwa razy w roku AWF kraków organizuje test dla wszystkich na stadionie lekkoatletycznym. Najbliższy jakoś na wiosnę będzie. Poza tym, możesz to zrobić sam. Wystarczy mieć jakąś apkę z gps czy zegarek i pobiec te 12minut w miarę prostą trasę. Oczywiście na stadionie masz to bardziej dokładne i jest większa motywacja ;)


@Matemit: najlepsza opcja. Zawsze robią przed jesiennym półmaratonem i na wiosnę, niedługo przed Marzanną. Polecam, jak się
potem ma nawet problemy z określeniem ile właściwie przebiegł okrążeń


@enron: no właśnie próbowałem jakiś czas temu robić to na okrążenia tylko pod koniec miałem takie plamy przed oczami i szum w uszach że za cholere nie mogłem sobie przypomnieć ile kółek zrobiłem:)
@Sl_w_k_1: no właśnie o tym mówię - ze trzy razy robiłem i choć na początku ogarniam że to pierwsza, druga pętla to jak już jest stop to mam tylko ciemność przed oczami i zawsze z ciekawością podchodzę do stolika pań zliczających ( ͡° ͜ʖ ͡°)