Wpis z mikrobloga

@Yeg128: 14 donacji. W ciągu 12 miesięcy możesz oddać maksymalnie 6 razy krew pełną. Biorąc pod uwagę, że czasem trzeba sobie zrobić przerwę, to tak z 3 lata wyjdzie. No chyba, że nie chorujesz, nie wyjeżdżasz poza Europę, nie robisz tatuaży, nie zmieniasz dziewczyny, to wtedy trochę ponad 2 lata ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Yeg128: Honorowego możesz sobie wyrobić już pompierwszej donacji. Zasłużonego Honorowego dostajesz po 6, 12 i 18 litrach odpowiednio I, II i III stopnia :) Po 6 litrach masz lekarzy bez kolejki, a reszta benefitów to jest w zależności od miasta zamieszkania.
  • Odpowiedz
@najtos Mnie powiedzieli, że nie mogę oddawać krwi mimo tego, że zdrowa jestem, bo żył mi nie widać ( ͡° ʖ̯ ͡°) Może kiedyś odważę się spróbować startowac jako dawca szpiku.
Szanuje, Mirku ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@andromedaa dzisiaj różowej powiedzieli ze nie może bo ma za niski poziom hemoglobiny i jeżeli poprawią jej się wyniki to w przyszłym miesiącu może ponownie spróbować ( ͡º ͜ʖ͡º)

Dziwne że nie zgodzili się bo żył nie widać. Prędzej czy później się pojawią
  • Odpowiedz
@najtos najgorzej ( ͡° ʖ̯ ͡°) trzymam kciuki za pozytywne wyniki badań dla różowej ( ͡º ͜ʖ͡º)

Coś wspominali, że może w przyszłości pojawią się jakieś widoczne żyły, ale nie nastawiam się na to. Zawsze był u mnie problem z pobieraniem krwi, bo żyły nie widoczne, ale chciałam pójść i spróbować, bo może jednak coś by się dało zrobić. Niestety, misja zakończona
  • Odpowiedz
@Hejterro: Na odwrót, odznaki zaczynają się od III stopnia za 6 litrów, a najwyższa jest I stopnia (pomijając zasłużonego dla narodu).
Reszta jak mówicie, z pierwszą odznaką pierwszeństwo do lekarzy specjalistów i teoretycznie w kolejkach (osobiście wstyd mi się wciskać do drzwi przed kilkoma umierającymi babkami () ), a z ostatnią odznaką "darmowa" komunikacja w większości miast (zależnie od regu).

Swoją drogą, gdzie w Poznaniu najwygodniej
  • Odpowiedz