Wpis z mikrobloga

#rdr2 #ps4 #gry #heavyrain

Były dwie gry przy których płakałam. Płakałam z emocji, z lekkiego smutku że po tym wszystkim co robiłam dla głównych bohaterów oni i tak umierają. (W heavy rain nie udało mi się uratować syna tego typka a w rdr2 jak wiadomo Morgan umarł) Te gry to Heavy Rain i Red Dead Redemption 2. Cały czas szkoda mi że już nigdy więcej nie pogram Morganem. Nawet mi przez myśl nie przeszło że on tak skończy. Ten epilog z Johnem Marstonem to takie przedłużenie fabuły, dlatego ja nie robię już misji w epilogu. Moim marzeniem jest zagrać w rdr1 tylko po to aby poznać historię Morgana i dalsze losy gangu Dutcha. A wy co myślicie o tej całej gruźlicy i zakończeniu wątku Artura?
  • 24
  • Odpowiedz
@oliwia-ambroziak: piękny to był wątek, nie zapomnę go nigdy( ͡° ͜ʖ ͡°)


Ja też, zakończenie GTA V to była jakaś kreskówka chyba... Śmierć Michaela może też jest trochę smutna w GTA V ale nikt mądry nie wybiera śmierci Michaela (przynajmniej ja nie). RDR2 to istny majstersztyk
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@oliwia-ambroziak: muszę cię zmartwić, w rdr1 nie ma w ogóle mowy o Morganie. Ale jeśli chcesz zagrać w rdr1 to epilog musisz przejść obowiązkowo, bo tam gdzie on się kończy zaczyna pierwsza część
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wysuszony: może to i zarzutka, ale dopóki nie prowadzi do gównoburzy, to co mi tam? A jak nie to kogoś uświadomiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 3
@oliwia-ambroziak jak mam być szczery to scena w ktorej artur zegna sie ze swoim koniem rowniez mnie troche wzruszyla :) a u mnie to nie byl nowy kon bo zaraz na poczatku go gdzies kupilem za kupe kasy potem przeczytalem ze araby to najlepsze konie i mysle no to wio szukac araba do kupienia.. A okazalo sie ze to wlasnie araba kupilem :D takze praktycznie cala gre mialem jednego konia. I bylo
  • Odpowiedz
@oliwia-ambroziak jak mam być szczery to scena w ktorej artur zegna sie ze swoim koniem rowniez mnie troche wzruszyla :) a u mnie to nie byl nowy kon bo zaraz na poczatku go gdzies kupilem za kupe kasy potem przeczytalem ze araby to najlepsze konie i mysle no to wio szukac araba do kupienia.. A okazalo sie ze to wlasnie araba kupilem :D takze praktycznie cala gre mialem jednego konia. I bylo
  • Odpowiedz