Wpis z mikrobloga

Mirki pomocy na konsoli pojawił mi sie komunikat
"Wymagana aktualizacja
Potrzebujesz tej aktualizacji, ale w tej chwili nie możesz jej pobrać. Spróbuj ponownie za chwile. (0x8b050033)"

Wie ktoś co zrobić jak temu zaradzić?

#xbox #xboxone #konsole #pomocy
  • 62
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@reazer: mam to samo, chyba się coś zepsuło. Co więcej mam czarny ekran i tylko menu, które wyświetla się po wciśnięciu przycisku xbox
  • Odpowiedz
@reazer odpaliłem chwilę temu konsole po kilku tygodniach, też miałem info o aktualizacji, lekko ponad 400mb, pobrała się i zaczęły się problemy. Słychać dźwięki menu, ale konsola dość wybiórczo reaguje na wciśnięcia klawiszy, klawisz "Xbox" odpala menu profilu, ale nie mogę się po nim poruszać, jedynie dłuższe przytrzymanie pozwala wyłączyc konsole i pada, tu już reakcja na klawisze jest poprawna
  • Odpowiedz
@wodzu_91: @reazer: również mam czarny ekran. Miałem konsole w trybie instant on i po włączeniu takie kwiatki. Wymusiłem wyłączenie konsoli poprzez przytrzymanie przycisku zasilania kilka sekund, ale nie pomogło. Teraz czytam, że reazer miałeś jeszcze jakiś komunikat odnośnie aktualizacji. Mam nadzieję, że przez wymuszenie wyłączenia konsoli czegoś nie przerwałem w tle :)
  • Odpowiedz
@wodzu_91: właśnie przed chwilą wszedłem w tag żeby się zapytać o te problemy, jakaś lipna aktualizacja chyba teraz po menu mogę chodzić a na pulpicie nie. Bill Gates psuje
  • Odpowiedz