Wpis z mikrobloga

Najlepsza płyta Tech N9na ever, wątpię że wypuści coś lepszego, bo teraz sądząc po doborze gości chce po prostu zarobić na starość. Ta płyta zawiera nieśmiertelne kawałki typu Night & Day i Caribou Lou. Znajdzie mi poza tym innego rapera, który obecnie ma takie rozmaite i perfekcyjne flow, jak on. Odsłuchajcie sobie zatem Everready (The Religion) #techn9ne #rap #rapsy #muzyka
ksionc - Najlepsza płyta Tech N9na ever, wątpię że wypuści coś lepszego, bo teraz sąd...
  • 6
@Terkan: Posłuchaj więcej jego kawałków, zapoznaj się z jego twórczością, a potem cokolwiek komentuj, bo wątpię że znasz kilka kawałków. Z resztą, przejrzałem sobie to co wrzucasz na tag i jakoś nie powinienem być zaskoczonym tym komentarzem :D
@ksionc: Ty tak serio? Robisz wpis o tym jaki to Tech N9ne zajebisty i jakie perfekcyjne flow, no to odpalam kawałek który wrzuciłeś... i czekam 0:30... 1:00... 1:30... kawałek się kończył a nikt nie zaczął rapować... wtf? Miało mnie to zachęcić do przesłuchania całej płyty? Chyba lepszy efekt dało by wrzucenia jakiegoś ulubionego kawałka IMO. Miło że nie jesteś zaskoczony, rozumiem że jesteś pod wrażeniem, że wrzucam same świetne kawałki polskich
@Terkan: Wrzuciłem playlistę do całej płyty, wiele z nich ma takie lub podobne intra. No i tak - jak masz wiedzieć cokolwiek o flow, skoro słuchasz samych noskilli? :) Jaram się Tech N9nem od conajmniej 6 lat, a to głównie dzięki różnorodności jego twórczości, umiejętnościom. Nie musisz podzielać mojego podjaru, ale błagam - nie podważaj tego że gość nie ma umiejętności bo świadczy to o tym, że gówno wiesz, z dupy
@ksionc: Chyba inaczej rozumiemy definicję playlisty... do tego w swoich wypowiedziach wyglądasz na psychofana, który jedzie po wszystkich, którzy odważyli się obrazić Twojego ukochanego rapera, mam nadzieję że to tylko tak wygląda i nie widzę celu w dalszej dyskusji.