Wpis z mikrobloga

Byłem dzisiaj w sklepie po bułki. Kasjerka mówi, że należy się 1,24 zł, a ja do niej, że nie zapłacę i żeby wysunęła roszczenia o charakterze sądowym. Klienci zaczęli bić brawo, podchodzili do mnie i mówili że nigdy nie widzieli tak uczciwego człowieka jak ja.
#heheszki #4konserwy #neuropa #bekazpisu #afera #bekazprawakow #bekazpisu #polityka
Pobierz g.....i - Byłem dzisiaj w sklepie po bułki. Kasjerka mówi, że należy się 1,24 zł, a j...
źródło: comment_2EWpNGtCumlcBWmgENYHkNWex5YmNvnZ.jpg
  • 33
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@grucki: Sam powinieneś pooglądać Rafatusa. Spodobałoby ci się. Kontent macie podobny, jeśli chodzi o jakość merytoryczną. Poziom dowcipu też analogiczny Różnica sprowadza się do tego, że on robi z siebie pajaca na YT a ty na mirko.
@grucki: O kurde. Wiedziałem, że neuropki wykrzykujące co chwilę KON-STY-TU-CJA! to w rzeczywistości zupełni ignoranci prawniczy, ale nie sądziłem, że aż tak. Wiem, że to tylko żart z Kaczyńskiego, ale nietrafiony, bo każdy kto zna odrobinę kodeksu cywilnego wie, że podchodząc z bułkami do kasy de facto już zawierasz umowę kupna-sprzedaży.

Natomiast pokaz ignorancji idola neuropy ministra Radka... cóż, nigdy to nie był zbyt bystry umysł.