Wpis z mikrobloga

  • 37
@Niewiemja Tydzień? Wymierzyć i przyciąć dwie listewki, zaznaczyć i wywiercić dziury, przewlec parę metrów drutu i przymocować, wywiercić dziurę w ścianie, zawiesić.

#!$%@?, robota na jeden wieczór z kumplem i 0.7 ()
  • Odpowiedz
@Danicen: Listewki, które były na początku zwykłą deską. Wyciąć, zabejcować, zalakierować. Do tego dochodzi szpachlowanie dziur po tym co wisiało wcześniej, gruntowanie i malowanie. Faktycznie, tylko po 0.7 jest to do ogarnięcia w jeden wieczór xD
  • Odpowiedz
  • 11
@Niewiemja Przecież w Castoramie masz taki wybór że głowa mała. A możesz sobie nawet zamówić tarcicę z docieciem do wymiaru. A nawet jeśli to z tarczówka i metrem to ile się robi, 10 minut? I jak bejca, to po #!$%@? lakier? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poza tym mówiłeś o wieszaku na pranie, nie malowaniu i szpachlowaniu ścian¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
I jak bejca, to po #!$%@? lakier


@Danicen: Bejca nie chroni przed wilgocią, nadaje kolor tylko. W #!$%@? mam, że mam wybór w castoramie. Po to robie sam bo lubie mieć zrobione własnoręcznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Danicen: W sumie nie wiem o co Ci chodzi. Twierdzisz, że zrobiłbyś lepiej, szybciej, ładniej? xD Może, nie interesuje mnie to w sumie, pokazałem co ja zrobiłem i z czego jestem dumny a Ty. Pokażesz co Ty zrobiłeś? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Niewiemja O nic mi nie chodzi, jestem po prostu wychowany w zgodzie z tradycją narodu - każdy powód jest dobry do tego żeby ponarzekać i #!$%@?ć się z kogoś innego. Powiem więcej - szanuję za wykonanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A w sumie ja się takimi pierdołami nie chwalę, lubię sobie podłubać i tyle, zawsze to trochę rozrywki ))¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
A w sumie ja się takimi pierdołami nie chwalę, lubię sobie podłubać i tyle


@Danicen: Ja też sie zazwyczaj nie chwale ale teraz postanowiłem sie pochwalić. Teraz robie sobie zegar z kawałka pniaka, też sie pochwale jak zrobie. Brakuje mi pochwał xD
  • Odpowiedz
@Danicen: A co dłubiesz ciekawego? Ja sie bawiłem w meble z palet dość sporo czasu, tyle, że właśnie jestem dość wrażliwy na krytyke i brachol mi zawsze mówił, że #!$%@? - wszystko poszło do wyrzucenia. A dość dobre rzeczy to były ;/
  • Odpowiedz
@Niewiemja Meble z palet fajna rzecz, szkoda że wyrzuciłeś. A dłubie nic konkretnego, po prostu wokół domku zawsze pełno roboty. Bruk położyć, odnowić gładzie i odmalować, regipsy #!$%@?ąć, parkiet poprawić, takie tam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Danicen: No fajna rzecz, tym bardziej, że jak potem patrzyłem po internetach to np. takie wiszące łóżko, które mi sie udało zrobić z połączenia hamaka i palet kosztuje jakieś 7k :D No to takie normalne rzeczy sobie dłubiesz. Też takie dłubie, mam cały dom w sumie na utrzymaniu + bawie sie w ogrodnictwo to na działce też dłubie
  • Odpowiedz