Wpis z mikrobloga

1. Graj na hardzie
2. Popełniaj głupie błędy
3. Zwalaj winę na grę
4. Hejtuj każdy możliwy aspekt gry bo coś ci nie wychodzi
5. Rage quit z dupy i szukanie na necie czy ktoś inny ma problemy z polem widzenia
6. "Podana fraza - Nie widzę zombie i nie umiem grać - nie została odnaleziona." #pdk
7. Koniec strima XD

No xD pewnie już na czacie też była zmiana frontu i w ogóle gra syf a developer #!$%@? XD

I tak wiem, zaraz przyjdzie jakiś mumin i napisze: "reeee, nie podoba się to nie oglądaj" XDD
#wonziu
Pobierz
źródło: comment_WwnWfRwxA4gEchhJh2R3ktqaDSejpjMv.gif
  • 13
@janushek: jakby był jakimś pro graczem to strimy wiałbyby straszną nudą jak u lzaków, jakby darł ryja bez powodu, a nie wkurzania się na siebie, byłby udawaną małpką jak Rojo, jakby miał co na czole to....no wiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
porównywanie Roja do Makuły żeby udowodnić że ten drugi jest lepszy


@MyGH: widzę że kolega klika z 2013 roku XDD

Tu nie chodzi o to, że on nie potrafi grać (co jest faktem, no #!$%@? nie oszukujmy się) ale sam sobie rzuca kłody pod nogi i obwinia je że się o nie #!$%@?.

Tak jak napisałem wyżej - wiem że on taki jest, oglądałem go i nie zamierzam przestawać ale no
@janushek: ja wysnułem wniosek, że za większość jego problemów z celowaniem odpowiada odwrócenie osi myszki. Czasami widać nawet jak najpierw kieruje w dół celownik by potem skorygować i przesunąć go do góry. No, ale on tak gra od lat i nie zmieni - szkoda, że to mu się miesza w głowie najwidoczniej już.