Wpis z mikrobloga

Hej wszystkim obserwującym tag #mirkoserial. Chciałbym poinformować Was, że kolejna edycja Wielkiej Wykopowej Bitwy Filmowej póki co jest wstrzymana i nie wiem kiedy się odbędzie (brakuje mi nieco czasu na dłuższą i regularną zabawę jaką jest WWBF). W zamian pragnę jednak zaprosić Was wszystkich na trzecią edycję gry xyz_enigma, która wystartuje w godzinach okołopołudniowych już w najbliższą niedzielę, 3 lutego 2019 roku. Pierwsze informacje o nowej edycji dostępne są na stronie zabawy (klik). Początkowa zagadka zostanie jednak opublikowana dopiero w dniu otwarcia. Zapraszam wszystkich także na Discorda (klik), na którym będzie można, jak w poprzedniej edycji, wspólnie rozwiązywać kolejne zadania lub radzić się co do ich treści. Zapraszam również do obserwowania tagu
gry - #xyzenigma. Do zobaczenia w niedzielę! Czołem ;)
Matt888 - Hej wszystkim obserwującym tag #mirkoserial. Chciałbym poinformować Was, że...

źródło: comment_J9PGdPG0iE7Dd7UL3n07nYgop2rnOP2r.jpg

Pobierz
  • 10
Wołam największych spryciarzy z edycji drugiej @F_I_K_T_O_R__Dyrektor_Internetu, @sabtuzdeamon, @Kroomka, @Darkejas, @bykubyk, @aso824, @Operator21, @radzio541, @Maze21, @DarkAlchemy i edycji pierwszej @Kaczorra @clouser @jascen @kalakulambro @zniwiarz_z_chin @SprzedajeInformacje @Michuy @Granz @Kozun @inDifferentBases. Przepraszam jeśli kogoś pominąłem, ale nie pamiętam już dokładnie kto był najaktywniejszy :) Zapraszam was wszystkich serdecznie na najbliższą niedzielę! :D
@Kaczorra Jak zagadki okażą się ciężkie, to nawet cały dzień może trwać zabawa, więc spokojnie dojdziesz :D No chyba, że się przeliczyłem i zrobiłem mega łatwe zagadki. Ciężko mi samemu ocenić :D