Wpis z mikrobloga

Jak w tą grę się powinno grać? gdybym słuchał tego papieża i czekał aż mi pozwoli atakować to bym zajmował pół europy do emerytury a gdy go olewam to mnie z czasem atakują wszystkie chrześcijańskie kraje a walka na czterech frontach znowu nie pozwala mi rekrutować jednej dużej armii tylko kilka małych na każdym froncie i znowu przejmowanie czegokolwiek trwa wieki a na dodatek ten dzban robi krucjaty przeciwko mnie i mi się pałętają te wazony po całym państwie a jak by tego mało to mi tego jego sługusy wybijają kapitanów. A jak by tego było mało to z czasem buntuje się cywile wszędzie, mimo że buduję budynki której dają + do szczęścia itp. a w każdym mieście siedzi 6-7 jednostek milicyjnych. Chciałem sobie jakieś sojusze zrobić by mnie tak wszyscy nie atakowali to co chwilę tylko ZOSTALIŚMY ZDRADZENI już nie mówiąc że w życiu nikt mi nie pomógł w tej grze.

Kurva

#medieval #totalwar #strategie #gry #staregry
Pobierz SiemkaKtoPeeL - Jak w tą grę się powinno grać? gdybym słuchał tego papieża i czekał a...
źródło: comment_d201aHAURJZ9Uti4uuOfYSmZKAMIvwMf.jpg
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SiemkaKtoPeeL: idź w pogańską Rosję na początek, Duże tereny i ciężko się to zdobywa, z Niemcami staraj się utrzymywać sojusz i czekaj aż cię sami napadną. Nie napadaj na kraje które mają sojusze ew na takie co mają kosę z papieżem. Przeszedłem tą kampanię z 6-8 razy i zawsze polską.