Wpis z mikrobloga

Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie uznał, że kod źródłowy Systemu Losowego Przydziału Spraw w sądach powszechnych nie jest informacją publiczną. Co więcej, skład orzekający uznał, że ujawnianie algorytmu losowania sędziów może sprawić, że ktoś z zewnątrz będzie ingerować w wyniki losowań i ograniczy w ten sposób niezawisłość sędziów. Składamy skargę kasacyjną.
Więcej: https://siecobywatelska.pl/tajemniczy-algorytm-losowania-sedziow/

Poprzedni wpis: https://www.wykop.pl/wpis/32192481/sadolotek-wyborcza-pisze-o-pierwszych-miesiacach-f/
___
Wspieraj działania na rzecz jawności, przekaż 1% podatku. ➡ KRS 0000181348
#watchdogpolska #prawo #prawodoinformacji #niebojsiepytania #ciagniemywladzezajezyk
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@crest: ale czemu niby są hipokrytami? xd Masz listę fundacji i możesz na własną rękę sprawdzić, kto za nimi stoi. Oni natomiast walczą o dostęp do informacji, do których obywatele nie mają dostępu, chociaż mieć go powinni.
I nie, brak odpowiedzi na twoje pytanie, na które znalazłbyś odpowiedź w 5 minut nie jest nijak porównywalne
  • Odpowiedz
@Watchdog_Polska: Dobry algorytm chociażby szyfrowania charakteryzuje się m.in. tym, że jest jawny. Jego stopień bezpieczeństwa ma zależeć nie od samego algorytmu, a od innych czynników oraz wykorzystywanej funkcji kryptograficznej.
  • Odpowiedz
@CichyGlosZTyluGlowy przecież jest jasne, że się wstydzą ))¯_(ツ)_/¯ bo co ma człowiek myśleć, gdy zada im pytanie, liczy na odpowiedź i jej nigdy nie otrzymuje.
Są hipokrytami bo nie mają kręgosłupa moralnego by odpowiedzieć tak lub nie. No ale skoro wasi idole walczą z TVP, to widocznie nie musza odpowiadać na niewygodne pytania.
  • Odpowiedz
@nieznajomy nikt mnie nie finansuje. Dlaczego oskarżają mnie, że PiS mnie finansuje, masz ty rozum i godność człowieka? Tylko dlatego, że zadałem proste pytanie o Sorosa? Zadałem bo kiedyś o tym przeczytałem i jako zatroskany obywatel, chciałem się dowiedzieć czy to prawda. Ale widzę, bardzo was to boli.
  • Odpowiedz
@crest: ale co nas do cholery ma boleć. I w ogóle jakich nas? Czerpiesz przyjemność z *walki* z tymi okropnymi lewakami, którzy biorą kasę od Sorosa żeby tępić biednych prawaków?
Jak ja nienawidze takich skrajności
  • Odpowiedz
@nieznajomy Was wszystkich którzy bronicie łoczdog i tłumaczycie takie zachowanie ( ͡º ͜ʖ͡º) Widzę jakaś paranoja oraz mocna schizofrenia u ciebie, przeczytaj jeszcze raz swój komentarz... A wszystko to bo zapytałem o Sorosa, cały ten ból dupy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Szkoda było na ciebie mojego cennego
  • Odpowiedz
@kroje_warzywa_ziemniakiem: No ale proszę cię, jaka walka? Ja nawet nie wiem kim jest Soros. Denerwuje mnie tylko ten ton, że „czemu mi nie odpowiecie? Jesteście hipokrytami bo nie potraficie odpowiedzieć mi na pytanie, na które sam mogę w 5 minut znaleźć odpowiedź!!!11”. Do tego wiele osób mu już pod wpisami OPa odpowiadało, a ten dalej swoje
  • Odpowiedz
@nieznajomy ok, myślałem że jesteś jednym z watchdogs i "wasza walka" to ich działania. Ich akcję popieram ale jak mają problem z odpowiedzią na jedno pytanie to stają się mniej wiarygodni w tej swojej białej zbroi obrońców prawa. Od takich wybiórczych odpowiedzi niedaleka droga do nierównego traktowania różnych problemów. Będą się zajmować tymi sprawami które będą im się opłacać (może sorosowi?).
  • Odpowiedz
Chciałem przeczytać komentarze i dowiedzieć się czegoś ciekawego w temacie. Opinie specjalistów czy coś. Nie można. Bo jakiś matoł przyjdzie i zacznie uskuteczniać swoje urojenia XD ić stond
  • Odpowiedz
  • 4
@crest co jest jawne? Wpłacę im jutro 10 zł i teraz powinni na mój temat przeprowadzić śledztwo, kim dokładnie jestem i skąd mam pieniądze, żeby jednemu wykopkowi móc odpowiedzieć i mieć pewność że się nie skłamie. Masz dane finansowe to je przeanalizuj, a nie zadajesz mądro głupie pytania.
  • Odpowiedz