Wpis z mikrobloga

Ehh, przeczytałem o tej aferze, a potem rozmawiałem z ludźmi (mieszkam w małej wsi w wiejskiej gminie) i jestem zdumiony. Ta afera nie zrobiła nic. Co najwyżej oburzyła przeciwników PiSu. Zwolennicy PiS są nadal zwolennikami PiSu. Wydaje mi się, że PiS naprawdę wygra następne wybory.
Dlatego zakładam temat, co musiałaby zrobić opozycja żeby PiS nie rządził w następnej kadencji (czyli mieć więcej posłów niż PiS, Kukiz i ten nowy twój Ozjasza). Przy okazji ankieta.
#polityka #neuropa

Czy PiS będzie rządził po wyborach parlamentarnych

  • tak, samodzielna większość 31.0% (18)
  • tak, w koalicji 50.0% (29)
  • nie 19.0% (11)

Oddanych głosów: 58

  • 18
@lewaq3000
Opozycja musi
Miec program
Dac dowod ze gospodarka jeszcze bardziej ruszy
Specjalistow jako ministrow
Plan na ochrone dobrego imienia Polski
Przestac cieszyc sie z poklepywania po plecach przez niemcy

No i #!$%@? a nie jesc osmiorniczki
Miec program


@koral: program nikogo nie interesuje. Zresztą jaki program. Liberalny? xD gdzie większość Polaków chce 500+ Socjalny? Nikt im nie uwierzy.

Dac dowod ze gospodarka jeszcze bardziej ruszy


@koral: wystarczy spojrzeć na to, że za poprzednich rządów PO mieliśmy najszybszy wzrost w całej UE. Tyle, że ludzie tego nie widzą. Widzą, że teraz jest dobrze. A że jest to skutkiem tego, że jest koniunktura na świecie ¯\_(ツ)_/¯

Specjalistow jako
@lewaq3000: Opozycja musi czekac, az PiS sie sam zuzyje. Schetyna to wie i taki ma plan zeby czekac. Ma dopiero 56 lat dlatego nie obawial sie zaorac do konca nowoczesna i #!$%@? szanse na duza koalicje. On chce byc sam szefem opozycji po wyborach.

Schetyna tez musi zaorac Tuska tak zeby ten nie wrocil do polityki. Musi dokonac osobistej zemsty.

Schetyna to kozak polityk (oczywiscie jednoczesnie jest straszna menda choc mysle
@Takiseprzecietniak: jakoś w to nie wierzę. GW zrobiła z tego super aferę, a konserwy mają rację. To nie wypał. Polacy nie chcą i nie zasługują na normalną liberalną europejską Polskę. Oni chcą Rosji.
Przecież w normalnym świecie ta afera powinna wstrząsnąć całym PiSem, a elektorat jeszcze broni prezesa. Naprawdę, to zaczyna przypominać Turcję. To jest idealne porównanie. Tam też każda afera nie jest w stanie zrobić nic rządowi.
Schetyna tez musi zaorac Tuska tak zeby ten nie wrocil do polityki. Musi dokonac osobistej zemsty.


@kaczynski_ukrat_wiezowiec: no to życzę powodzenia. Jeśli Tusk wróci do polskiej polityki do Schetyna nie ma szans z Tuskiem. Po prostu w PO powitają Tuska jak zbawiciela. Ja przywitam Tuska jak zbawiciela, bo on jedyny może pokonać Dudę w wyborach i chociaż trochę zastopować psucie państwa przez PiS.
Poza tym Schetyna po przegranych wyborach straci prezesurę
@yuim: widać jak na dłoni że tak jak kiedyś pisałem, jesteś zwykłym sfrustrowanym nieudacznikiem życiowym. Jak można marzyć o kryzysie gospodarczym. Tylko skończony kretyn i cymbał, sebek ze zmywaka może tak myśleć żeby #!$%@?ć normalnym ludziom, bo to właśnie przyniesie ewentualny kryzys. Nie pomyliłem się co do ciebie, ani odrobinkę.
@Grubsztyk: o witam mojego ulubionego fana.

jesteś zwykłym sfrustrowanym nieudacznikiem życiowym


A ty tego tego nieudacznika życiowego ciągle komentujesz, dobrze to o tobie nie świadczy

Tylko skończony kretyn i cymbał, sebek ze zmywaka może tak myśleć żeby #!$%@?ć normalnym ludziom, bo to właśnie przyniesie ewentualny kryzys.


Kryzys prawdopodobnie będzie tak i srak w okolicach 2020. Jeśli już ma być to wolę żeby był przed wyborami prezydenckimi i w następnej kadencji PiSu.