Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się jak moge, nie wiem zwrócić uwagę? Sądu rejonowego w Kielcach na fakt że marnują mnóstwo papieru, czyli pieniędzy? Ja dziennie w pracy dostaje od nich kilka, kilkanaście listów i adresat jest wydrukowany na kartce A4. Zakładam że oni takich listów wysyłają z milion rocznie, czyli milon kartek rocznie marnowanych. Sądy są utrzymywane z podatków, czyli naszych pieniędzy, dodatkowo nie dbając kompletnie o środowisko. Nie wiem właściwie jak mieli by rozwiązać ten problem, dlatego zgłaszam się na wykop i szukam pomocy/porady. #pomocy #sadownictwo #ekologia #wykopefekt
źródło: comment_NQ7g4A2tPeLKOu8ShKcgkZJsTgktbo0W.jpg
  • 11
@MillerAdam: @MillerAdam: Tak czy siak, nie wiem jak w Kielcach ale u nas z ReCourta żadnej korespondencji się nie drukuje ¯\_(ツ)_/¯ a to że system, który miał za zadanie scyfryzować trochę ten sektor publiczny, właśnie przez mentalność sędziów (którzy i tak chcą by protokolanci protokołowali wszystko słowo w słowo) mija się ze swoim przeznaczeniem. I jeżeli chodzi o masowe wydruki, korespondencje, protokoły skrócone (które często mają formę elaboratów), systemy druku