Wpis z mikrobloga

@rastafari85: mam tak mieszane uczucia jak oglądam jego klipy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z jednej strony beka, z drugiej żal, a to wszystko podszyte takim dreszczykiem. On naprawdę już się nie stacza w dół, on zjeżdża na zajebiście dużej zjeżdżalni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@patrzpan: problem się zacznie, jak na Ziemię przylecą ultramegagigateraultra parchy i już plazmowy laser z papier mache nie zadziała i trzeba będzie ich autem taranować ( ͡° ʖ̯ ͡°)
I dobry pomysł, niech on spojrzy na sprawę, bo ja nawet nie wiem jak miałbym to zgłosić. Halo policja, prosze przyjechac do internetu,
@Hand_Solo: Do tego co wypisałeś wcześniej dorzuć jeszcze to że bardzo prawdopodobne jest iż jeździ pod wypływem ochronnej seteczki wódki ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
@Wayatt: oj, ta seteczka to była 5 dni temu. Teraz podejrzewam jest non stop pod wpływem. Weź, przeraża mnie autentycznie perspektywa, że on gdzieś tam autem jeździ.
Coś wspominał jednak, że dziś ma ostatnią szansę na wypłatę pieniędzy z konta. Ciekawe o co chodzi. Więc może niedługo na paliwo już nie będzie miał, bo on tych kilometrów robi setki.
@Hand_Solo: Śledzę go od wiosny zeszłego roku, u niego co chwilę się zmienia wszystko jak w kalejdoskopie, jeśli w ogóle pamięta o tym że dziś jest ostatnia szansa wypłaty pieniędzy to bardzo możliwe że zmieniło się to co najmniej 5 razy. Podejrzewam że problemem wypłaty pieniędzy miała być ewentualna blokada parchów albo coś w tym stylu xD
Ciężko też stwierdzić co się stanie jak ostatecznie wypruje się z pieniędzy, od dawna
@Wayatt: nie widzę, są tylko shoty. W którymś filmie mówił, że ma hojnego darczyńcę i tylko dzięki niemu jeszcze funkcjonuje.
Podlecki zawsze mi się przewijał na youtube, ale miałem go a niegroźnego ezo. Oglądałem jedynie crossovery z Taratajcio (śp.), bo to było dla mnie ciekawe. A tu nagle miesiąc temu chlast i ruszył z kopyta z videopolonia. Odlot totalny. Dawno nie widziałem czegoś takiego na polskim yt. Przebił nawet Sławka Piwowarczyka
@Hand_Solo: Marek ruszył z kopyta dawno, wcześniej niż zacząłem go obserować w sieci, to co teraz działo się na videopoloni wcześniej działo się na jego blogu monitorpolski, wordpress który jeszcze stoi był tylko blogiem zapasowym.
Tam na oryginalnym blogu monitorpolski było prawie to samo co na youtube. Potem blog ten został #!$%@? z rowerka.
Podawał tam dzięki wahadełku różne wymyślone nieistniejące nazwiska typu OPURSTWYZ, "zabijał" ludzi itd.
Plusem jego jest tylko