Wpis z mikrobloga

Deponia: The Complete Journey z #humblebundle na #steam - #rozdajo, bo co prawda parę miesięcy temu kupiłem dla siebie, ale teraz dawali ZA DARMO, to nie wypadało nie wziąć ;-)).

Aby zwiększyć swoje szanse, wystarczy:
* opowiedzieć dobry dowcip, którego nie znałem, a który mnie rozśmieszy :-)
i/lub:
* polecić mi jakąś przygodówkę #pointandclick (coś może jak Full Throttle, Dig, Flight of the Amazon Queen, Star Trek: Final Unity, Indiana Jones and the Fate of Atlantis, Machinarium, Syberia, Blade Runner, Space Quest VI, Neverhood, Sanitarium, Sherlock Holmes, Dreamweb, The Ward...).

* Kiedyś, dawno temu, grałem w demo jakieś przygodówki (raczej starsza niż z 2001), gdzie chyba było się detektywem (albo i nie) w futurystycznym świecie (latające samochody itp.) - ale nie mogę sobie przypomnieć tytułu. Nie wiem, czy nie była dziełem jakiegoś czeskiego studia - ale może coś mi się pomieszało. W każdym razie może ktoś zna jej tytuł? Za to też są dodatkowe punkty :-) Demo było zapewne załączone do Gamblera lub CD-Action.
  • 7
@Orlin: Z przygodówek polecam obie pierwsze części Broken Sword (sequel jest według mnie nawet lepszy, nie wymaga znajomości pierwszej części). A co do przygodówki której szukasz to jakoś mi się skojarzyło z Beneath a Steel Sky ;)