Wpis z mikrobloga

Czy ktos posiada taki odtwarzacz plików mp3 Digital Player?,Producent i model: ART AMP03B 8GB.Mam z nim jeden problem \, podgłaśniam muzykę i na skali przy 24 na 30 staje i wyskakuje komunikat " Warning High Volume Press (tutaj cos w stylu M nie wiem czy chodzi o przycisk czy o jakąś funkcje w odtwarzaczu ) to Cancel " Warning High Volume Press M to Cancel " , chodzi albo o jakis przycisk żeby nacisnąć i odblokować skale albo o jakąś opcje. Prosił bym o pomoc może ktos takie mp3 posiada i wi ocb. Z góry dziękuwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
body87 - Czy ktos posiada taki odtwarzacz plików mp3 Digital Player?,Producent i mode...

źródło: comment_YES8tpbEHMwEqUBlKdWuwbUFfGLW7kQZ.jpg

Pobierz
  • 9
@BajerOp: Moze i z 2003 r. ale ma wejecie na paluszki AAA , mam akumulatorki duracell turbo 4 sztuki , pada jedna , wkładam następna a nie jak w dzisiejszym czasie ładowanie na akumulatorek wbudowany, posłuchasz 6 h i do widzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do tego trzymanie tych nie poręcznych kwadratów mp4 chociażby , tą wkładam moje mp3 do kieszonki na zamek i na rower świetnie
@BajerOp: Rozumiem, też mam telefon, ale nie poręcznie jest jeździć na rowerze ze smartfonem w spodenkach przeznaczonch do jazdy na rowerze , przeszkadza bardzo itp. Natomiast takie mp3 jest podręczne, nawet w plecak włożę , dobre słuchawki JBL i śmiga nieźle.Wiesz taki chciałem więc taki mi pasowało kupić ( ͡° ͜ʖ ͡°). I do tego jestem zadowolony.Pozdrawiam