Wpis z mikrobloga

#ulaniecwracadozycia

Dzień 41/365

Siemanko ulańcy i inni obserwujący!

Dzisiaj mam urodziny, więc wczoraj, 40 dnia moich starań niczym Jezus zrobiłem sobie cheat day i zjadłem kawałek ciasta ( w sumie to dwa małe). Tylko tyle i aż tyle - bez większych grzechów, więc jestem zadowolony!

Waga rano: od dwóch dni 111,8 kg - mam nadzieję, że zaraz znowu ruszy :(

Ćwiczenia

Pokochałem basen! W minionym tygodniu byłem na basenie w środę, piątek i niedzielę. około 40 minut pływałem, dwa razy wszedłem na 20 piętro schodami (5x na zjeżdżalnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). No i wymoczyłem się w dżakuzi, solankach i innych.

Dieta

Cały czas trzymam dietę - gotuję sobie raz na 3 dni i pakuję w pojemniczki. Niestety jestem coraz bardziej leniwy i posiłki są coraz prostsze xD. Wczoraj na przykład zrobiłem sobie 2 michy - każda po 3 torebki ryżu i do każdej dołożyłem 0,5kg mięsa mielonego z różnymi przyprawami. Do tego jakieś warzywa.

Samopoczucie: 7/10

#mirkokoksy #ulaniecwracadozycia #chwalesie #wygryw #humorobrazkowy
  • 18
  • Odpowiedz
@ImbaJakichMalo: powodzenia i wytrwałości, co do posiłków to ja tak jem w sumie już chyba z 2 rok i jakoś mi się nie nudzi rotowanie ryżem/ kaszami/makaronami oraz mięso/kurczak do tego zawsze warzywa i można bardzo fajnie się najesc
  • Odpowiedz
@ImbaJakichMalo: Bo mówiąc szczerze bardzo mnie zaciekawił ten tag i sama Twoja motywacja :D Wspomniałem kiedyś że sam byłem ulany, ale wziąłem się za siebie i naprawdę - wróciłem do życia, więc nazwa tagu swoją drogą jest jak najbardziej prawdziwa :D No i wiem też jak ważne jest wsparcie i motywacja bo bez tego bywa naprawdę ciężko. Czekam na kolejne wpisy :D
  • Odpowiedz
@Lendzer: To pomysł mojej Pani Prezes, która sama tak gotuje i to dla całej rodziny. Jak ugotujesz w niedziele wieczorem, to jeszcze w środę można spokojnie to zjeść - a brudzisz raz, i w sumie to jest efektywnie :)

Co do przepisów to nie pomogę za mocno, bo wszystko kręci się wokół:
1) Ugotuj ryż/kaszę/makaron
2) ugriluj/usmaż/upiecz kurczaka/mielone dodaj wszystkie przyprawy z szafki
4) kup surówkę/ usmaż warzywa na patelnie
5)
  • Odpowiedz