Wpis z mikrobloga

Nie oglądam Gry o Tron, ale wiem że w tym roku będzie finałowy sezon i chciałabym z tej okazji zaprojektować limitowaną kolekcje breloczków #kiciochszyje z kilkoma bohaterami (ʘʘ) Dlatego ładnie Was proszę o podanie 3-5 kultowych bohaterów tej serii, bardzo by mi to pomogło ʕʔ

Tu możecie zobaczyć moją wersję Trailer Park Boys: https://www.wykop.pl/wpis/32091369/trailerparkboys-chlopakizbarakow-seriale-kiciochsz/

#kiciochpyta #graotron #got
  • 40
@Kukulec: Trailersów sprzedawałam bez zarobku na nich. A nie, sorry, godzinna stawka wychodziła mi około 50gr/h przy odliczeniu opłat. Tak strasznie się na nich wzbogaciłam, że odpowiadam Ci z mojej pięknej, złotej klawiatury.
A na Hollows’ów autorzy dają przyzwolenie, więc skoro autorom to nie przeszkadza, to nie chcę z tego rezygnować. Zwłaszcza, że dorabiam się już złotej myszki i monitora na nich, także wiesz - biznes się kręci. Myślę, że za
@kicioch: nie wiadomo jaki kij trzeba mieć we w dupie, żeby czepiać się wykorzystania wizerunku do zrobienia paru maskotek/breloków. Ludzie sami hobby nie mają i zazdroszczą wszystkiego, do tego pewnie #60groszyzawpis ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie przejmuj się i trzaskaj swoje fajne rzeczy ile wlezie, znajdziesz mnóstwo fanów, mówię Ci

1. Joeffrey
2. Tyrion
3. Cersei
4. Snow
5. Jaimie
6. Daenerys
7. Arya
8. Baelish
9.