Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@NieUsune: nie twierdzę że był wzorem uczciwości. Ale sama liczba kont niczego nie przesądza. Kredyt na dom (często wymagane konto). Karta kredytowa? Potrzebne konto. Chcesz mieć 3 różne karty? 3 różne konta. Możesz mieć kilka kont oszczednosciowych, do tego kilka rorow. 2-3 walutowe jeśli potrzebujesz. Sporo banków ma różne promocje. Otwórz konto, wpłać 20k PLN albo co miesiąc 2k i masz np za darmo fachowców. Inny bank daje opiekę medyczną czy
@rabarbarowyStraznik: 2 ROR, 1 oszczędnościowe i 1 walutowe :) + rachunki firmowe, ale to nie są teoretycznie moje konta, tylko spółki.

Nie sądzę, żeby Pan Adamowicz miał konta po to, żeby ktoś mu za darmo raz na 2 lata pralkę naprawił :p Nie mówię też, że używał tego do oszustw, ukrywania majątku czy czegokolwiek, ale trzeba przyznać, że taka liczba jest zastanawiająca.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@NieUsune: sam mam 10 kont. A daleko mi do pieniędzy jakimi on obracał. Zwróć uwagę że nie tylko urząd prezydenta był jego pracą. Był również prezesem w spółce. Był człowiekiem przedsiębiorczym. Posiadam nawet konto do samych rachunków żeby mieć przejrzystość. Z tego konta opłacam tylko rachunki. On z racji piastowania funkcji publicznych miał tych kont x2. Nie szukaj afery na siłę
@rabarbarowyStraznik:
to ja Ci odpowiem po co:
im masz więcej kont, tym łatwiej "zapomnieć" o którymś i "przez przypadek" nie wymienić go w zeznaniu podatkowym xD
taka moja pierwsza myśl. Jeśli ktoś jest miliarderem i ma konta i biznesy w różnych krajach, a konta są firmowe to myślę, że może to być prawdopodobne żeby przekroczyć ilość 20, góra 30 kont, ale nie przypominam sobie, żeby ten człowiek spełniał któryś z powyższych