Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BySpeedy: Ooo to zdrowo :) Czyli miałeś swojego tripa I teraz okazyjnie. Niektórzy zostają I palą przez lata.

Gratuluję założenie tagu, jak widać ma 1k obserwujących i w końcu się doczekaliśmy medycznej hehe :) Czas na rekreacyjną a tag wzrośnie do 100k :)
@BySpeedy Ja to o ile dobrze pamietam to twoj nick kojarze z tnttorrent
Poza tym kiedys na temat palenia czy holandii cos pisales do mojej bylej czy ona do ciebie. Xd
Ten nick akurat pamietam xd nie to ze cie stalkuje
@Mariusz_Drugi kurła, chyba z 4-5 lat temu to było.. i chyba nie tnttorrent, a inaczej się to wcześniej nazywało. XD
Rzuciłem z dnia na dzień i w sumie resztę worka sprzedałem kumplowi. Kręciłem lolki kumplom, mieliłem topy, ale już potem nie zapaliłem. Zaczęło mi to śmierdzieć i jakoś tak.. odpychało.
@Mariusz_Drugi #!$%@? byłem dobrze, zawsze. Nawet próbowałem różnych odmian by sprawdzać inne fazy. Niestety znudziło mnie to i przyszedł moment, ze miałem duże dziury w głowie. Niektóre pozostały do dzisiaj i często zapominam wiele, lub się wyłączam. Akurat już mi to nie przeszkadza w pracy, bo ogarnąłem się na tyle, by się skupić na robocie i życiu. Do niedawna(z rok temu) miałem większe dziury. Teraz wszystko powoli ustępuje.