Wpis z mikrobloga

@thewickerman88: właśnie pomijając zwykły mechanizm, sam wygląd jest dla mnie na tyle przekonujący, że jestem w stanie te 400zł wydać. problem w tym, że boję się ułamania po miesiącu użytku. Na internecie ciężko znaleźć coś innego niż artykuły sponsorowane na ich temat. Jeśli miałbym pewność, że wytrzyma te 4-5 lat to na spokojnie bym brał :/
@Leshak no to masz sam odpowiedź. Bez powodu teksty sponsorowane nie powstają. To drewno, te zegarki po roku wyglądają jak kupa. Koleżanki w pracy się napalały, dwie kupiły, ponosiły, reszta się wyleczyła jak zobaczyły jak z czasem to wyglada.
@Leshak: osobiście nie znam żadnej osoby, która byłaby zadowolona z jego używania, widziałam jednak jak wygląda takie drewno po kontakcie z potem, ale i latające wskazówki w egzemplarzu praktycznie nieużywanym, więc w ogóle w przypadku drewnianych zegarków ciężko jest mówić o wytrzymałości. jeśli zależy ci na takim materiale to tak jak wyżej mowa - lepiej kupić coś tej samej jakości na ali i nie płacić kilka razy więcej za znaczek