Wpis z mikrobloga

#katowice #broda #barber #fryzjer
Jakiego polecacie barbera w Katowicach do brody? Byłem 3 razy w Butter Cut i 3 razy coś nie tak jest. Za każdym razem u innego pracownika. Za pierwszym miałem krzywo linię na szyji i policzkach zrobioną (moja najgorsza wizyta - pierwszy raz u barbera i takie coś), za drugim było niby ok, ale była trochę krzywo wycieniowana (tutaj byłem generalnie zadowolony), a za trzecim niby koleś się starał, najdłużej siedziałem ze wszystkich wizyt (ale pierwszy raz byłem na ścięciu brody - wcześniej cały czas zapuszczałem), zrobił mi bardzo subtelną linię na policzkach (ja nie chciałem w ogóle linii na policzkach, ale namówił mnie i bardzo dobrze to zrobił), to z kolei po prawej stronie mi za bardzo ściął brodę i jest po prostu krzywo, nagle jest taki przeskok z krótki włosów do długich, a z lewej strony jest bardzo dobrze wycieniowana.

Także poleci ktoś coś gdzie się nie zawiodę?
  • 13
@CichySzelestOka: no właśnie u Kulki byłem najbardziej zadowolony, to był ten drugi raz :P najgorzej ten Ćwiartek (pierwszy raz)... Nie mam czasu w tym tygodniu i umówiłem się na piątek do Długiego (on mnie właśnie ostatnio obcinał) i powiem, że mi ostatnio krzywo zrobił i chce to poprawić (zresztą trochę za długa jest dla mnie ta broda, więc i tak chce ja skrócić), zobaczymy co będzie. Jakiś rabat chociaz powinienem dostać.
@JEST-SUPER nie byłem jeszcze w Brzytwa Mać choć to nowy Golorz, a tam nigdy mi się nie podobało, natomiast z całego serca polecam Gentelmen Barber przy ul. 3 maja (obok beard hunters barber). Jak już trafisz do gentelmena to zapisz się do Dagmary. 11/10. 70 zł combo, broda 30.
@Oude_Geuze: właśnie najbardziej myślałem o tym co mówisz i początkowo się wachalem czy nie tam pójść ale na Instagramie bardziej podobały mi się brody zrobione w butter cut. Niemniej jednak co by nie było to pójdę następnym razem do gentlemana żeby sprawdzić jak będzie
@caribbean: pierwsza wizyta ćwiartek (najgorsza), druga wizyta kulka (tutaj byłem zadowolony, tylko lekko krzywo wycieniowane), trzecia długi (ostatnia wizyta, czułem że się starał, ale krzywo mi ściął brodę z jednej strony). Chyba z tego co pamiętam na FP gentlemana też o tej Dagmarze najczęściej piszą :P daj znać jak pójdziesz, bo ja się wybiorę gdzieś za miesiąc dopiero :)