Wpis z mikrobloga

nsfw
Treść nieodpowiednia do przeglądania w pracy lub miejscu publicznym...
  • 86
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@artpop: to jest złego, że ocieka seksem i jakimiś perwersjami. Ulica to nie jest miejsce na manifestowanie takich rzeczy i mówią o tym konkretne paragrafy kodeksu wykroczeń. Jeśli parada równości byłaby po prostu manifestacją gejów i lesbijek, którzy mówiliby słuchaj jesteśmy tacy jak każdy inny, tylko po prostu kochamy kogoś tej samej płci nie miałbym z nią problemu. A tak mam, bo w dupie to mam czy koleś w łóżku
  • Odpowiedz
@rakiwo: Na taką paradę to i ja bym poszedł. Problem z tym, że "w środowisku" nie można wprost protestować przeciwko tym wszystkim draq qeens i typom w lateksie. Albo idziesz z nimi na ich warunkach albo jesteś homofobem i nie akceptujesz swojej seksualności. Szkoda strzępić ryja
  • Odpowiedz
@prawa_reka_sorosa: to nie moja opinia a polskie prawo. "Kto publicznie dopuszcza się nieobyczajnego wybryku, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności, grzywny do 1500 zł albo karze nagany."


@rakiwo: W ciągu 20 lat parad w Polsce nikt nie złamał tego prawa.
  • Odpowiedz
@rakiwo:

Obnoszenie się ze swoją orientacją seksualną i eksponowanie jej na ulicy niezaleznie od tego jaka jest to przeginka. Jak facet zaczyna obmacywać kobietę i wciskać jej język do gardła w miejscu publicznym jest to równie oblesne.

A co z chodzeniem za rękę? Już okej? Okej tylko dla par hetero? Dla obu?

  • Odpowiedz
@gofr: Chodzienie za ręke czy to dwóch kobiet, czy dwóch mężczyzn jest okej, paradowanie w bieliźnie na środku ulicy nie jest okej. Tak samo jakby nie było okej gdyby ludzie heteroseksualni chodzili po ulicach w bieliźnie.
  • Odpowiedz
@artpop: no i każdy z nich zasłużył na mandacik, myslisz, że będę bronił oszusta i kretyna Stonogę? Co mi starasz się udowodnić? Że debile są wszędzie? Są. Ja mówię jako normalny człowiek i obywatel a nie przedstawiciel opcji politycznej, że musisz używać argumentów " a po prawej stornie"
  • Odpowiedz
@rakiwo: No i widzisz... nie rozumiesz problemu. Chodzenie za rękę dwóch kobiet lub dwóch mężczyn nadal nie jest okej w tym kraju. Za to możesz zostać pobity. Więc nie sprowadzaj parad do poziomu roznegliżowanych osób, bo nie taki jest ich cel i nie tak to wygląda (podobnie jak na 11 listopada nie każdy uczestnik marszu wyrywa kotkę brukową). Jeśli homoseksualizm byłby w pełni akceptowalny, to parady nie musiałby się odbywać.
  • Odpowiedz
@gofr: to ty nie widzisz problemu, to nie ja sprowadzam tę paradę do poziomu roznegliżowanych osób tylko jej organizatorzy i dlatego normalni ludzie, którzy nie mają nic do gejów czy lesbijek mają z tą paradą problem.
  • Odpowiedz
@prawa_reka_sorosa: nikt ich nie ruszy wiesz dlaczego? Bo potem takie oszołomy jak ty będą mówiły o komuszym państwie, czy homofobicznej policji rozpętując medialne piekło na cały świat.Obracając kota ogonem i nie mówiąc jakie były prawdziwe motywy zatrzymań.
  • Odpowiedz
@rakiwo:
No... ale właśnie sprowadzasz, bo nie o to w niej chodzi. Organizatorom bynajmniej nie chodzi o to, żeby pokazywać takie obrazki.

(...) dlatego normalni ludzie, którzy nie mają nic do gejów czy lesbijek mają z tą paradą problem.

Nie. "Normalni ludzie" nie mają problemów z paradą. Kropka.

  • Odpowiedz