Wpis z mikrobloga

nsfw
Treść nieodpowiednia do przeglądania w pracy lub miejscu publicznym...
  • 86
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@prawa_reka_sorosa: co mnie obchodzi większość, nie twierdze, ze kazdy na pardzie to koles z penisem na wierzuchu, twierdze, ze takie osoby sa tam tolerowane i takie obrazki mozna na tej paradzie zobaczyc więc dlatego jest hejtowana. Babcie przechodzącą z wnukiem nie będzie interesowało to, że 90% ludzi idących w niej to normalny obywatel, zwróci jej uwagę facet w obcisłych stringach. Chcecie żeby was nie brali na zboczeńców to po prostu
  • Odpowiedz
twierdze, ze takie osoby sa tam tolerowane


@rakiwo: Dopóki nie łamią prawa, to nie można ich wykluczyć. Twoje poczucie estetyki nie jest ważniejsze od praw ludzi uczestniczących w marszu.

Babcie przechodzącą z wnukiem nie
  • Odpowiedz
Patrząc na te komentarze i poziom dyskusji tzw ,,wolnościowców" we wpisie

,,w stylu nie mam nic do gejów ale niech się nie oboszą itp"


@Lukardio: No i co zakazują ci być gejem? Żądają penalizacji bycia gejem?

I jeszcze ten twój #!$%@? mem 1488, Totenkopf i Korwin xDD Wiedziałem, że jesteś nienormalny ale nie że aż tak.
  • Odpowiedz
@prawa_reka_sorosa: o czym ty pieprzysz. Pokazuje ci, że z jednej strony potrafisz cały marsz nazwać faszystowskim bo garstka organizatorów zaprosiła jakąś grupę z Włoch i wtedy lawina zdjęć reszty pochodu z przekreśloną swastyką cię nie interesuje. Z drugiej sam wklejasz zdjęcia masy z marszu równości jaki to niby normalny marsz, a gdy ja pokazuje ci, że są tam przypadki zboczeńców emanujących swoją seksualnością akceptowane przez organizatorów bo nigdy nie widziałem
  • Odpowiedz
@prawa_reka_sorosa: To nie są moje projekcje, zdjęcie, które wkleiłem jest z Warszawy bodaj z zeszłego roku (w bonusie wklejam następne możesz zobaczyć po banerze i rejestracji gdzie zostało zrobione).


@rakiwo: Zdjęcie, które wkleiłeś jest z 2010 roku, a nie z 2018. Osobiście nie widzę w nim niczego szokujacego - 2 osoby w stroju karnawałowym. Więcej mają na sobie ubrań niż osoby na basenie. Takie osoby w historii około
  • Odpowiedz
@rakiwo:
#!$%@? ()
Wiesz jaka jest różnica między zbokami na marszu równości a faziolami na marszu niepodległości??

Ci drudzy są tam OFICIALNIE ZAPROSZENI.

No ale oczywiście lepiej chędożyć coś o hipokryzji.
  • Odpowiedz
jakąś grupę z Włoch


@rakiwo: Nie jakąś grupę, a jawnych faszystów. Forza Novua została założona przez gościa, skazanego za działalność w ugrupowaniu o charakterze terrorystycznym. Zapraszanie jawnych faszystów do naszej stolicy, w 100 rocznicę odzyskania niepodległości to kpina.

, że są tam przypadki zboczeńców emanujących swoją seksualnością akceptowane przez organizatorów bo nigdy nie widziałem by byli wypraszani, czy by ktoś przepraszał za nich to twierdzisz, że nie można patrzeć na cały spęd przez ich
  • Odpowiedz
@Lukardio I znowu jakis homoś chce narzucać mlodym normalnym osobom swoje udziwnienia. Czlowiek z natury jest heteroseksualny i tylko maly odsetek ludzi ma takie udziwnienia. Wyobrazam sobie wiekszosc homoseksualnych europejczykow i na potęgę rozmnazających sie muzułmanów. Przeciez po tych wszystkich "tolerancyjnych" lewakach jako pierwsza zostałaby tylko czerwona plama na ulicy. Dajcie w koncu ludziom normalnie zyc, bo wiekszosc i tak ma to w dupie co sobie do niej wkladasz i nikt
  • Odpowiedz