Wpis z mikrobloga

Po co mi ta koda

Jak se można acodin zarzucić. Mam w planach za niedlugo zarzucić około 18,5mg/kg (80 tabletek), to będzie dobre 4 plateaum. Chcę tripować w nocy bo najbezpieczniej.

Macie jakieś własne doświadczenia z dexem i dobre rady? Czy po takim stężeniu wogole osiągnę jakieś efekty, które zapamiętam (i nie zasnę, bo to noc) czy lepiej wziąć mniejsza dawkę? :)

#narkotykizawszespoko
  • 20
  • Odpowiedz
@Antidolum: za mną są już dwie próby (pierwsza 150mg tylko że w miksie z pseudoefedryną i druga próba w stężeniu 8mg/kg. Więc można że lekkie tam doświadczenie do tak sporej dawki jest.
  • Odpowiedz
@nardoxem mój rekord aco to 95 zapite energolem... jedną z grubszych jazd. Bez bad tripa było, fajne widoki... Ale to było latem nad morzem... zimą nie próbowałem takiej ilości
  • Odpowiedz
@DaveItsMe: znaczy mi chodzi ogólnie o to, by spytać, co można uzyskać przy takich ilościach w ciasnym, ciemnym pokoju. Chyba że to właśnie jest optymalne położenie? Czy trip będzie wyczerpującym, niezapomnianym przeżyciem duchowym (bo o to mi chodzi)?
  • Odpowiedz
@nardoxem: 450 do 1200 to zupełna przepaść, zwiększaj poziomy stopniowo. Totalnie stracisz kontrolę nad cialem, świadomością, tożsamością , nie wstaniesz z łóżka ani nawet się nie wysłowisz. Sam fakt bycia bełkoczacym warzywem może wpędzić cię w schizy i bad tripy. Możesz też wkręcić sobie chore i szkodliwe rzeczy. Apeluję o rozsądek, bo jeśli to twoje pierwsze przygody z tego typu substancjami to nie wiesz, w jak głębokie wody chcesz skoczyć.
  • Odpowiedz
@SpongeRobertoSquarePantalones: dobra, więc proszę Cię - doradź mi odpowiednią dawkę! :)
Miałem tylko 2 doświadczenia z DXM

1-szy raz: 150mg dexa z ogromną ilością pseudoefki wzmacniane dimenhydraminą - trip średnio udany, efka #!$%@?ła wszystko.

2-gi raz: 500mg samego dexa - trip na początku całkiem przyjemny, lecz z powodu brania na mieście przerodził się w lekki badtrip i ogólnie było średnio, dlatego teraz mam zamiar dexa brać w nocy

Widzę, że trochę
  • Odpowiedz
@nardoxem: Znam się tyle o ile, polecam przede wszystkim eksperymenty tylko w skupieniu i totalnym komforcie, po ciemku, przy ulubionej muzyce, bez obawy że ktoś niepożądany może wejść i przeszkodzić. Spróbuj jeszcze raz czy dwa ilości rzędu 600-800 tak żebyś oswoił się ze schematem jak twoje ciało reaguje na substancje w bardziej odrywających od rzeczywistości ilościach. Jeśli będziesz po tym czuł się bezpiecznie oraz pewnie, bez schiz i badtripów - wtedy
  • Odpowiedz
@Conscribo: no myślę że noc, muzyczka, zamknięty pokój i kolderka to dobre s&s, a co do kilku przygód z 3 plateau, to dobry pomysł xd
Dlatego w piątek biorę 900mg, a dlatego w piątek bo chce jakoś funkcjonować w szkole xdd
  • Odpowiedz
@Conscribo: tzn. Chcę brać w piątek na noc, czyli w sobotę do szkółki nie idę xD

A w piątek dlatego, bo jakbym np. #!$%@? w środę w nocy to w czwartek do szkoły. A w sobotę się wyspi super ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz