Wpis z mikrobloga

#lacunafabularnie #lacunafabularniekrucjata #lacunafabularniejihad

Podstawowe zasady gry.

1. Gramy dla siebie wzajemnie. Jeżeli jakiś element gry skrajnie Cię oburza, porzuć rozgrywkę. Nie wykorzystuj ani wpisów dotyczących gry, ani PW do prowadzenia wojen o własną wizję gry.

2. Gra opiera się na wzajemnym zaufaniu. Wy ufacie mi, że sprawiedliwie wykonuję rzuty kostkami i nie jestem złośliwa wobec graczy oraz ich decyzji. Ja ufam Wam, że nie wprowadzacie mnie w błąd, manipulując plusowanymi decyzjami lub wskazując sprawy, o których zapomniałam lub pomyliłam, a także nie wykorzystujecie mojej nieuwagi, np. wypływając na wyprawę łupieżcą mimo odniesionych ran.

3. Gra ma nam sprawiać frajdę. Dostajecie wolność wyboru, nie niszczcie innym graczom frajdy. Niehonorowe zagrania w grze karane będą śmiercią postaci.

4. Zabronione jest zabijanie graczy umyślnie i bez powodu. Podkreślę. UMYŚLNIE + BEZ POWODU. Zabijanie w bitwie, stojąc po przeciwnej stronie konfliktu jest nie tylko dozwolone, ale i chwalebne. Zabijanie w pojedynku, pod warunkiem jego przyjęcia, również jest w porządku. Asasyni są zupełnie oddzielną historią...

5. Uwagi dotyczące rozgrywki oraz samej gry zgłaszaj w oddzielnym wpisie, unikaj PW w tych sprawach.

6. Jeżeli nie czytałeś wprowadzenia, mechaniki i zasad, nie oczekuj indywidualnego toku przygody.
  • 6
@Mnichuy: Np. wykończenie bohatera gracza, grającego po tej samej stronie konfliktu, ponieważ miało się z nim zatarg poza grą.

EDIT: Dlaczego to zawsze Ty zadajesz takie pytania ( ͡° ʖ̯ ͡°)