Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam znajomego u ktorego stwierdzono raka z przerzutami do kosci. Sprawa jest tego typu ze chlop nie pojdzie na chemie bo w to nie wierzy. Wybral alternatywna droge leczenia tzn. Biorezonans na ktorym wychodzi , ze chlop nie ma raka tylko jakies boleriozy pasozyty i metale ciezkie. Badania i rtg wskazuja jedno, a cudowni uzdrowiciele mowia ,ze to nie to. Koszt ich specyfikow to ok 3k miesiecznie. Maja mu pomoc ale to ma byc dlugoterminowe leczenie. Bierze jakies chinskie pasci i sam czuje sie coraz gorzej. Ogolnie wit. C za 100zl itp. Plus jakies chinskie pasci. Zal mi chlopa bo juz kasy na to nie ma a kupuja z zona. Omamilo ich totalnie. Powie mi ktos czy ten biorezonans to cos normalnego. Oni mi mowia tzn. ten znajomy z zona ,ze na zachodzie to pierwsze biorezonans a pozniej jakies biopsje itp. Szkoda mi chlopa ,bo widze ,ze sie pcha do wora.#kiciochpyta #medycyna #medycynanaturalna

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania Miejmy nadzieję, że się nie zdążą rozmnożyć...
Może zasugeruj, że ta wit. C za 100zl to ta sama co za 5 w aptece i podsuń wykłady z chamii organicznej na temat konfiguracji L i D. A potem ten mówiący, że wit. C po prostu występuje w konfiguracji L i tyle.