Wpis z mikrobloga

Ulane Bingo 49! Na wstępie: bingo dotyczy wczorajszego wysrywu "Złote a skoromne". Binga z paczek nie ma co robić, wiadomo że #ussponton tylko siedzi i otwiera dary losu. Tak czy inaczej, 13 trafionych haseł i BINGO! Wyniki:
Od początku dzień z KONRADEM i jego nowym LEXUSEM

fast food- 0:16 jak tu jechać Lexusem bez opiermandolenia hot-dogów ze stacji? A że powszechnie wiadomo, że z Kielc do Krakowa zajmuje 10 godzin, to już w Krakowie na śniadanie przyeksperymentowany kebab.

szafa vs język polski 1:24 "YEEREEREWIZJA była z portfelem mogłeś?" Niech mi ktoś przetłumaczy co autor miał na myśli. + 3:09 "jeździłem KOLEGOWYM Lexusem" +8:16 DZISIEJ +9:48 SE

japko fap- 1:51 główny cel podróży za ocean: apple store w San Francisco. #!$%@?ć Golden Bridge, #!$%@?ć Alcatraz, TYLKO JAPKO!

COMBO! 2:26 Po opiermandoleniu kebsa następują tradycyjne ZAKUPY W GALERII, i ZMACANIE wszystkiego co tylko nie jest przyspawane do półek. Dodatkowo w drodze powrotnej wymacany cały kokpit samochodu.

ja piernicze- 3:17 "ja piernicze co on tam ma w tym silniku?!"

audycja zawiera lokowanie produktu- 5:40 nowa chińska marka. Ciekawe

kurnia- 7:32 ulańca zdziwiło że napęd na 4 koła daje radę podjechać pod jego oblodzoną gówno-górkę. BO PSZECIESZ JEST HYBRYDOWY! 9:14 KURNIA minęło trochę czasu, a budyń z torebki dalej jest #!$%@?. Szkoda debilu, że zalałeś 3/4 kubka o pojemności ok 330 ml, więc dodałeś o połowę za dużo wody. Tak, ekspert kulinarny pokonany przez budyń.

testschab peel- 10:14 #kieleckiulaniec nie mógł się powstrzymać przed pokazaniem swojej gówno-strony. Oczywiście LINKUJE żeby ktoś tam wszedł.

kasandra- 11:00 bebzun szczyci się, że po zjedzeniu przez cały dzień hot-dogów, kebsa, chemicznej zupki chińskiej i "budyniu", i to tylko co na wizji było pokazane, podzielił się plackami Halinki z Grażyną. Parę sekund później dosłownie na ułamek sekundy śmignęła Cytryna i jest BINGO!
#mocnyvlog
Pobierz
źródło: comment_nFFZ9EYWpufYjSa5VjEjFQybvMPwv3Zi.jpg