Wpis z mikrobloga

Coś chyba nie wyszło. Artykuł z 2011 zanim otwarto Energy 2000 w budynku kinoteatru Capitol.

- Na razie nie chcę zdradzać szczegółów projektu, mogę tylko powiedzieć, że w głównej sali zawiesimy kilkanaście kryształowych żyrandoli. Będą wyglądały jak z początku XX w. ale zostaną zamontowane na nowoczesnej aparaturze, która umożliwi regulowanie ich wysokości - mówi Goczał.

W Capitolu powstanie pięć sal różniących się klimatem i stylem puszczanej muzyki, kilkanaście barów.

- Dyskoteki będą organizowane dwa razy w tygodniu. Zarobią na inne atrakcje, na które będziemy zapraszać ludzi w pozostałe dni - dodaje prezes Goczał. Chce, by w Capitolu odbywały się koncerty, występy tancerzy i przedstawienia. Niedziela ma być dniem otwartym dla całych rodzin.

W piwnicach budynku ma powstać ekspozycja multimedialna z wykorzystaniem elementów kina 5D. Nie wiemy jaki będzie temat wystawy, ale prezes zapewnia, że powinna zainteresować głównie uczniów.

- Będziemy też prowadzić warsztaty dla prezenterów radiowych i początkujących producentów muzycznych. Jesteśmy także otwarci na wszelkie ciekawe pomysły. Jestem gotowy je zrealizować - deklaruje nowy dzierżawca.

http://katowice.wyborcza.pl/katowice/1,35063,9315578,W_Capitolu_bedzie_nie_tylko_dyskoteka.html

#katowice
  • 1