Wpis z mikrobloga

14 haxów w 2 dni na oficjalnych serwerach, niezły wynik ( ͡° ͜ʖ ͡°) większość to konta kupione, teraz jak prime jest od 21lvl to ta ilość się zwiększy jeszcze
#csgo
  • 14
@KrystJan: a ja od miesięcy nie spotkałem czitera, a gram codziennie po 2-3 mecze.. niezły wynik co :D

swoją drogą nudny ten temat już się stał na wykopie.. kto ma słaby trust factor ten spotyka cziterów, więc chwalenie się tym na wykopie, to jak chwalenie się swoim niskim zaufaniem od valve, więc czy jest się czym chwalić? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@plu5: ale to moja wina że mam niski trust factor? xD
to, że przeciwnicy grają czasami jak debile albo dobiera o X poziomów niżej rangi które potem reportują za "haxy"? przecież to jest #!$%@? i ten obniżony trust factor przez reporty to żart. Trzeba grać zawsze #!$%@?, żeby nie daj boże nikt się nie spłakał i reportował.
Podobno za reporty to się trafia do OW, to po co jeszcze trust factor
@KrystJan: ja osobiście też nie widzę zbyt dużo cheatów. Raczej jest 5 razy więcej osób płaczących o cheaty niż samych cheaterów. Raz na parę dni mam meczyk z cheatami w teamie lub w przeciwnym, nie częściej. Ale raczej ich nie widuję.
Tak jak kolega napisał, masz słaby trust factor. Może cię teammejci reportują bo zle się zachowujesz- nie wiem.
W kazdym razie ja nigdy nie miałem uczucia , ze w cs
@sprawa: akurat dd2 gram raz na jakiś czas, a to ze względu na trolli, ruskich i wychodzących z meczu xD nigdy nie płaczę jak ktoś dobrze gra, a jak mam podejrzenia to po prostu reportuje i siedzę cicho. Ale jak ktoś wali notorycznie heady przez smoke'a, ma aimlocka przez ściane na przeciwnika czy skanuje w same łebki przez każdą ścianę którą da się strzelić to jest coś nie tak
@KrystJan: nie wiem co mam ci napisać.. na pewno sporo twojej winy w tym jest.. nie wychodziłeś nigdy z serwera? Nie strzelałeś po swoich? Nie dostałeś nigdy bana od valve? a może jakieś czity w przeszłości? Ja mam konto na steamie od 2003 roku, nigdy żadnych problemów, zawsze grałem fair.. ale fakt, że większość czasu grywałem ze swoją ekipą, ale teraz wchodzę na mm i gra się całkiem przyjemnie, dobiera mi
@plu5: zero vac banów czy ow banów, jedyne bany za wyjście z meczu to jak mi coś się stało z csem lub wywaliło neta. Pojedyńcze przypadki że wychodziłem #!$%@? jak nikt nie dawał infa i wykładali się wszyscy w pierwsze 20 sekund. Nigdy się nie kłócę, jak ktoś #!$%@? lub jest potężny toxic to mutuje i gram dalej
@defaulttt: a za co innego mogę mieć obniżony trust factor po jakimś czasie grania? faceit wiem że jest za free, jednak zawsze lepiej jest na premium, inaczej zbyt przypomina czasami mm xD
@defaulttt: na pewno reporty, bo za nic innego nie może mi spadać. Teraz znowu dobrało 4 niższe rangi w przeciwnej i reporty się posypały. Jeszcze jak nie było trust factora to nie było aż takich przypałów jak teraz